Weleda - skusenost s touto kozmetikou?

Jarunka12

kupila som sestre tu detsku sadu a pochvaluje si ze mala je jemnucka a hlavne ze nema sulance po sebe ako mala z druhej kozmetiky ktorá nebola prírodná

stanka292

Moja dcera na nu nemala ziadnu reakciu ta kozmetika je super je prirodna bez parfumov a bez chémie, ja som s nou velmi spokojna a konecne nema zapareniny :)

tatiana84

Prosim vas ako reagovali vase deti na tuto kozmetiku? moj syn ma dost citlivu pokozku ale kozmetiku z lekarne si nemozem dovolit tak hladam lacnejsiu ale dobru alternativu

stanka292

ja som si vcera v dmke kupila weleda denny krem na citlivu pokozku tak som zvedava a malej som kupila krem na zapareniny ked ze nic nepomaha

Jarunka12

Detskú kozmetiku som este neskusala ale sestre sa ma narodit dcera myslite ze by to bol vhodny darcek? Nechcem kupovat plysaky a hovadiny oblecenia ma uz tiez dost

lucka81

No tá detská kozmetika je dobrá a ten kúpel používam aj ja :) ale najradsej mám tú mandlovu radu lepsi krem na tvar som nemala

misicka-4

Ja sa priznám ze použivam od weledy detskú kozmetiku :) Mam po nej hebku pokožku a vôbec mi nevadi že je pre bábätká :)

lucka81

Ja som weledu objavila ked sa mi narodila dcerka a som s nou maximalne spokojna už má skoro 3 roky a stále ju pouzivame a zacala som ju pouzivat aj ja a sedi mi

Klara154

ja mam zase s weledou velmi dobru skusenost a aj deti ju pouzivaju a ziadne scervenanie ani palenie u nas nebolo ja mam rada tu kozmetiku a pekne mi vonia :)