CISTENIE PLETI U KOZMETCKY ,ultrazvukom

Mimi323

usiko, ja som ti chcela napísať to čo delphia. V Balee je veľa chemie. Najviac škodlivé sú parabeny a tých je tam hodne. Usadzujú sa v tele. A neskúšala si Alverde tiež z DM, len je to prírodné.

grahamka

no ja chodim na cistenie pleti ultrazvukom raz do mesiaca a cenovo sa toto cistenie pohybuje od 200-400sk, co az tak vela nie je. manualne cistenie sa s tymto neda ani porovnat! chodievala som dotlacena a cervena este 2dni. ultrazvuk? uz ked pridem domov mam krasnu sviezu, a co je najhlavnejsie, dokladne vycistenu plet... len odporucam! :)

delphia

slnecnica, nemam, objavila som ju len teraz v Trencine na vystave, ale mna velmi zaujala. aj cenovo su ok

usiko, ja som ta nechcela "naletiet" na hoci co...ja som ti len dala dobru radu ohladne pripravku s mnozstvom chemickych latok. s tym vysusenim si to myslis ty, ale keby sa zanalyzovala plet pristrojom, tak by si mozno bola prekvapena.
prajem vsetkym dobru chut k obedu ;)

usiko

delphia, vdaka, mam uz 31 rokov, a mam vyskusane takmer vsetko, uz na nic nenaletim, uz par rokov pouzivam to, co pouzivam a nedam na to dopustit....ale vies, co...mozno mas s tym RSB pravdu, niekomu by to vysusovalo kozu, ale ja mam taku hrosiu kozu, ze mne ani len nescervenie nod nicoho, takze si na nu pokojne mozem nacapat hocico a nevysusim ju.....

delphia

usiko ak ti mozem poradit, tak namiesto balea kremov, ktore obsahuju plno chemie, tak vyskusaj napr. toto:
-odkaz odstránený-

myslim, ze mydlom a RSB si strasne vysusujes plet, tak namiesto mydla skus cistiaci gel a RSB len vynimocne!!! lokalne na pupaky. aj to nie rano, ked ides von cez den a uz je slnecno!!!! lebo hrozi tvorba pig. skvrn.

usiko

osobne si myslim, ze je to jeden velky marketingovy tah...ktory tazi prave z toho, ze reklama nam ponuka dokonale modelky, ale neponuka pozriet si postup, ako sa najprv dali naomietkovat a nasvietit...aj mnoho modeliek, napr, Kate Moss, alebo hereciek, ako napr. Cameron Diaz trpia akne, a myslite si, ze keby sa tomu dalo predist ultrazvukom alebo aj hocicim inym, nespravili by to? spravili, akurat s telom nevybabru....ak telo akne chce, my ho mozeme len zmiernit, nie odstranit, a to spravnym sposobom zivota. kludom, stravou a kozmetikou, ktora obsahuje co najmenej chemickych sajrajtov....