CISTENIE PLETI U KOZMETCKY ,ultrazvukom

usiko

baby, mne to kozmeticka robila, niekolkokrat, aj biolampo este a vobec to nepomaha...jednine, co mi na uhry pomaha, je dvakrat mesacne sa doma naparit a vtlacit si ich, dat si masku a odpocivat...okrem toho denne papat 50mg zinku, vegertarianska a delena strava a vysadenie HAK. Pretoze ked somm brala HAK, tak bola moja plet strasna.....no a teraz skoro ako detska prdelka...akurat na tie rozsirene pory.....a este jedna vec, asi po 15 rokoch hladania vhodnej kozmetiky, co vas "zarucene zbavi akne a uhrov", som dosla k myslu na tvar a aku kozmetike Balea.....a to je to, co som dlho hladala...a este RSB z lekarne namiesto drahych pletovych vod a tonik a emulzii, ktore neviedli naozaj k nicomu.....

delphia

zienky v sucasnosti vyrobcovia kozmetickych pristrojov prezivaju boom. cim dalej tym viac nielen zien, ale aj muzov podstupuje kozmeticke osetrenia pleti, rozne celotelove programy, slnenie sa v solariach, lymfodrenaze, ....
preto sa snazia na trh vyrobcovia pristrojov na osetrenie pleti, tela, solariovych zariadeni,.... dostavat vzdy "ucinnejsie" a "zarucene" ucinkujuce pristroje.
tak to je aj tymi pristrojmi na hlbkove cistenie pleti. nakolko prave vytlacanie uhrov je na kozmetickom osetreni ta najneprijemnejsia cast, tak sa na trh dostavaju pristroje, podla vyrobcu ktorymi sa da tej bolesti vyhnut.....
no ja veeelmi o ucinku takeho "supervymyslu" pochybujem. v sucasnosti to plati mnohonasobne viac ako predtym, ze v kozmetike sa treba riadit v prvom rade zdravym rozumom.
osetruje sa uz vselicim moznym- od zlata po ani neviem co, a samozrejme slubuju nadpriemerne ucinky a za tie treba aj poriadne platit. no a moj zdravy rozum napoveda, ze sotva vie nejaky pristroj mi vytlacit a vycistit upchate pory.... jednoducho je to nemyslitelne. ja som preto za klasicke vytlacanie a nie za taketo supernovinky, za ktore treba jednak aj viac zaplatit a ucinok zdaleka neporovnatelny s klasickym manualnym cistenim. ale samozrejme je to moj nazor