SO MNOU cely den byt NEMOZE

Príspevok v téme: SO MNOU cely den byt NEMOZE
leila

takze ide o to, ze sme s partou na horach..ja kedze som sa nelyzovala desat rokov, so trufam, iba na tie mierne svahy a priatel chodi na tie strme.... vcera som bola lyzovat s jednym parom, ale oni pootm uz spolu chodili na ten strmy svah a ja som nemala kam, tak som si povedala, ze dnes pojdem s priatelom, lenze ide o to, ze mi povedal, ye on so mnu cely cas byt nemoze, le;bo si chce aj on poriadne zalyzovat a ze so mnou by ho to tam nebavilo...myslim teray ten mierny svah....tak som ostala na chate, lebo samej sa mi nechce niekde byt 6 hodin....neive, ale pride mi to od neho strasne sebecke, aj ked na druhej strane chapem, ze sa chce poriadne unavit a vysportovat, len neviem, ci by ho jeden den zabil....ved uz vcera tam bol strceny cely den s dvoma kamaratmi....a asi aby som neostala zduta a nevycitala mu pootm, ze so mnou nebol, tak sa mame ist zajtra niekam kupat...aj to vcera hovoril, ze sa mu vobec nechce, ze sak mozem ist s ostatnymi.....ale dnes rano nazor zmenil asi pre pokoj mojej a jeho duse.....aby som mu nemohla nic vycitat.....rano som si aj poplakala kvoli tomu a vobec ma to takto nebavi....ved o com to cele je?

leila

mallina, ved prense to chcem, byt na neho dobra ked on je ku mne taky, lae moja povaha je ina...ja t onedokazem..a tie obchodz som pobehala vcera vsetky, nic tu neni a hlavne je sobota a nic otvorene....

leila

moniqa, ja som sem prisla lyzovat, ved som aj vcera lyzovala, len vies, mna ot celu tu dobu samu ne bavi. byt sama 6-8hôodin na lyziach....a mas pravdu mam v zuboch aj toh kamarata a uz dlho a on to dobre vie.....len s tym nic nerobi...ozaj neivem ci to prehanam, ale zda sa mi ze s nim je niekedy radsej ako so mnou.....tak aj teraz minuly tyzden bol chory a hovoril mi , nech k nim radsej nechodim abz som sa nenakazila, ved ok...to beriem, ale prisla som k nim v sobotu a on mi potom prezradil, ze v paitok bol s tymto kamaratom pozerat neake auto....ot je jedno...ale tak za mnou prist nemohol,ale s nim ist do topolcian uz mohol

mallina

ja ten pocit poznam, aj by som mu chcela ukazat ze "som v pohode",ze mi to "nevadi" no aoe neda sa, proste sa zatnem a nebavim sa s nim, ach jaj tie zenske hormony...ale mozno ti pomoze, ked pojdes na ten svah, alebo na nakupy do tych malych obchodikov, alebo ho totalne prekvap a kup si tam nejake sexy pradlo (podvazky atd.) a vecer mu urob taku noc, ze na kamarata ani nepomysli...tak ako je on na teba zly, ty nanho but taka dobra:)

moniqa87

a nemozes sa ukludnit? proste to predychat? ved si vedela do coho ides ked si isla na tu chatu, vedela si, ze on bude chciet lyzovat a ty az tak nie...
ja som bola s mojim na dovolenke pri mori pred dvoma rokmi... ja plavanie milujem a on ani poriadne plavat nevie... snad som nemala cely den sediet pri nom na osuske a kukat sa na more jak puk a nezaplavat si... tak som isla a nerobil z toho vedu... ked som tam aj dve hodky bola... ked vies, ze ta take nieco caka, tak si musis nejaky program sama poriesit... alebo ide len cisto o to, ze s kym ten cas travi? lebo mi to teraz tak pride, ze ty mas skor v zuboch toho kamosa, ako to, ze s tebou nie je

leila

usiko aj man ide roztrhnut od hnevu, ale vies mna najviac stve, ze ked pride odtal cely spokojny, ja budem na neho aj tak nasrata a nebudem mat chut sa s nim ani bavit.....lenze to zas sa kvoli tomu hadat nechcem, ze preco som taktato , lebo by to mal uz dobre vediet.....

leila

moniqa , ved ale ja som v meste...tu neni moc kam ist....na pesej zone je tu par obchodov a priroda je daleko a my ako jedini tu nemame auto, co je cele na chuja

leila

usiko presne si to vystihla....uplne do detailu do bodky.....ved ja somô sebestacna, aj si robim co chcem, ved ked niekam nehcem ist, tak ma nenuti...v partii sa mi tiez venuje...lenye toto je partia kde sme spolu stale....hlavne s ty chalanom, ktory teraz je s nim na lyziach....len mi pride trosku take zvlastne, ze ja mu stale vravim, ye je stale len s tymto kamaratom, uy mi to ide niekedz aj na nervy...teda dost casto....a hovori, ze to prehanam, oni spolu hcodia von tak raz za 2tyzdne, za mesiac na pansku jazdu....ale ked ja snim chcem ist, tak povie, tak nieco vymysli, vzdy musim nieoc vymyslat.....a nahoda je, ze to zacalo vadit aj dalsej babe, ze jej chalan s astretava moc casto s tymto dotycnym, ktoreho tu spominam a najlepsie je, ze ten chalan jej dal nakonieac kopacky, lebo ho vraj nebavilo pocuvat ako mu stale vravi, ze je iba s tzm kamaratom.....a u nas je to to iste....a ide teda o tu istu osobu...

usiko

STRANKU, KDE NAJDES SERIALY, A POZERAJ NIECO, HLADAJ SI INFO NA NETE, CITAJ, NIECO ROB... JA VIEM, ZE JE TO TAZKE, LEBO MNA V TYCH SITUACIACH SKORO ROZTRHLO OD JEDU A UZ SME SA AJ ROZCHADZALI, ALE CASOM SA TO DA....

usiko

INAK, NAJLEPSIE JE SI STANOVIT PRAVIDLA PRED DOVOLENKOU, A AK TI O NEVYHOVUJE, TAK TAM NEIST....OTAZNE JE, AKO RADA LYZUJES...AK TEN SPORT ROBIS LEN PRETO, ZE ON HO MILUJE, TAK BUDES MUSIET RATAT S TYM, ZE NIKDY V TOM NENAJDES PASIU A TEDA NIKDY NEBUDES TAKA VASNIVA LYZIARKA AKO ON.....
ALE KAZDOPADNE, AK SI TAM ISLA IBA KVOLI NEMU, ALEBO ABY STE BOOLI SPOLU, TAK ZLA VOLBA....AK S NIM CHCES BYT SAMA, NETREBA IST S PATROU...VELA KRAT SOM SA TAKTO POPALILA A TERA, PO TROCH ROKOCH BUZ MI JE TO JASNE....
STANOVIM SI PRAVIDLA, TEDA STANOVIME SI A POHODA...ZABAVIM SA SAMA...VED MU UKAZ, AKE TO JE, AK SI NAJDES PROGRAM TAK AKO ON....NEDOVOL, ABY SI MYSLEL, ZE TA KONTROLUJE, DAVAS MU TAK MOC, KTORA TA SKOR CI NESKOR UBIJE.....BUD SEBAVEDOMA....
TERAZ, AK SI SAMA, NAJDI SI STRANKU NAPR