tvorba Lipomov

frego

ja mam asi 15 lipomov...vsetky su na pravej polovici tela. Uzivam uz treti mesiac lecitin, ale zatial nic. Mam ich uz niekolko rokov. Pravidelne chodim do fitka, aby som mal lepsiu postavu, ale tie lipomy kazia dojem:)V lete to velmi vidno ked na nich svieti slnko

peja

Mne tukové hrčky vyberali na chirurgii, ale tvoria sa mi znova a znova. Mám ich na stehne, lakti a tiež na prsníku. Poraďte ako sa ich zbaviť.

RNG

house, nie "alebo" ale "a". Cim viac prirodnych prostriedkov pouzijes tym je lepsi ucinok.
Samozrejme stravu treba tiez upravit, bez toho to nejde.
Na krabici lecitinu je napisane, ze sa pouziva lyzica kazdy den a v tomto pripade ked sa jedna o odstranovanie tukami zamoreneho tela by som pouzil plnu davku, ako vyrobca odporuca na nejaky cas, tj nie len davku na precistenie ciev, ale na odstranenie velkych tukovych lozisk(lipomy), vcitane pretucnenej pecene, co tam uz iste je.

alexa 222

Tie lipómy sú tukové nádory, má to aj moja kamoška aj jej manžel. Lenže oni sa obidvaja veľmi nezdravo stravujú, jedia každý deň vysmážané hranolky, mäso. surové klobásky, údené atď. Takže je veľmi dôležité upraviť stravovanie. Skús pohľadať v Googli - lipómy.

house

Viem ze pomaha uzivanie Lecitinu alebo policosanolu, vitaminov C, E, a dieta
vie niekto este navyse co by pomohlo jedna sa o jedneho priatela ,ktoremu chcem pomoct a nedari sa mi,