neviem preco nemam kramy

ellyy

takze beatka24 je tehotna. Pisala som si s nou, a pravdu povediac podla toho co pisala, ze ma napuchnute prsia a boli ju brucho tak to su tiez priznaky tehotenstva ale aj priznaky PMS...tak neviem odkial zobrala, ze priznaky ziadne nema ked mala pohlavny styk bez ochrany...na ostro...

ja som bola tiez na tom ako bea len s jednou vynimkou my sme mali ochranu a okrem toho mam problemy s prolaktinom a bezne mi zvykne meskat 21 dni...no teraz az 35...akurat som sa dnes chystala na gynekologiu a rano vstanem idem na WC ani som si nejako nevsimla ze som vlhka pozriem na gatky a cele spinave od krvi...:-D:-D:-D ale uz ich aspon konecne mam...vedela som ze nie som tehotna, ale ked to zena nedostane napada ju uz vselico a zbytocne stresuje...pokial ste mali ochranu a nepraskol kondom je vylucene, aby ste boli tehotne:-)))pokial ste nemali este pohlavny styk a vam meska hned nestresujte pokial sa vam to raz stane nic to nemusi znamenat pricina moze byt stres, ubytok, pribytok vahy, choroba...no ak sa vam to stava castejsie a dokonca nedostanete a dalsi mesiac uz ano radila by som ist na gynekologiu to uz potom su v tele hormonalne zmeny a mozno vam zistia ze mate zvyseny prolaktin:-)))

beatka24

Ahojte. Ja mám tiež podobný problem s menštruáciou. Mala som ich dostať 20. februára, dnes je už 17.marec. Prsia mam napuchnuté, brucho ma bolí, neviem....som z toho zúfala. Tehotná určite nie som, to by som mala na to príznaky.Najhoršie je na tom, že som v zahraničí, takže k lekárovi nemôžem ísť. Poraďte mi prosim.Píšte mi prosim na mail:beus23@azet.sk

laxxxla

neboj ja som síce sex ešte nemala ale kkrámy mi meškali aj 2 týždne .. a to už 2 roky pred prvými krámami.. thakže pohodka.
asi by ťa mama zabila keby zistila že máš sex čo?? a ešte horšie že si tehotná???.

jajkafr

Nina
kamarátka nemala menzes cca rok a pol nezaberali ani vyvolávačky nakoniec jej prišli nato, že má veľa prolaktínu. užívala lieky na zníženie a teraz užíva antikoncepciu a menzes má každý mesiac.

NINA OMESKAN

TAK SI PREDSTAVTE, ZE MNE TO MESKA TEMER 3ROKY! ALE,NIK NEVIE CIM TO JE, SU ISTE DOHADY, MAMCA DOSTALA V 18TICH PO 1.KRAT, JA V 11TICH (ODKEDY MI ALERGIU LIECILI KORTIKOSTEROIDMI A INYMI HORMON.UCINKUJ.LIEKMI) TAKZE MI TO TAK NABURALI, ZE PO ICH VYSADENI A ODPLAVENI Z KRVI, MI UPLNE PRESTAL MENZES. CIZE AK MOJA MAMA DOSTALA V 18, JA UMELO V 11, ZNAMENA TO ZE SOM SA VRATILA NA TEN VEK SEXUALNE? CIZE AK TO NEMAM UZ 3ROKY, ZNAMENA TO ZE UZ SOM NA 15-VIRTUALNE NE? CIZE ESTE DAKE 3ROKY CAKANIA A DOSTANEM TO AKO MAMA AKOZE V 18TICH? I KED CHRONOLOG.VEK MAM 23? NEPOZNA TU DOCERTA DAKTO NEJAKEHO SKUTOC.ODBORNIKA? UZ SOM BOLA U 3GYNDAKOV,4LIECITELOV, ANIC.NAJ BOLO ZE PO NEUSPES.VYVOLAVACKACH MI 1KRAVA CHCELA DAT HORMONY NA MENOPAUZU, ALE STYM, ZE MI TO VRAJ DO 5ROKOV SPOS.RAKOVINU MATERNICE A POJDE VON. KUKAM,NANU, A ODVTEDY SOM UZ K ZIADNEMU DR.NESLA,TOJE 2.5ROKA DOZADU