neviem preco nemam kramy

smutnedievca

Dobry den...mam taky problem ze uz mam pomaly 15 rokov a kramy som este ani raz nedostala...je to normalne?? poradite mi s tym ak mate niejakx podobny problem ako ja?

Dakujem...potom mi odpiste ...

bubo35

natalia343: bola som na tom podobne ako ty, uz vyse tyzdna mi meskali kramy a zacala som byt riadne nervozna, tak som si kupila test v sobotu spravila, nastastie vysiel negativny a dnes rano som dostala menstruaciu :) myslim ze je to sposobne aj tym ze zo mna opadol ten stres ze ci som alebo nie som tehotna. Tak si pre istotu sprav test.

natalia343

...uz tyžden my meskaju kramy...tehotna by som nemala byt..pouziwame ochranu a wzdy sa predtym wytiahne a sprawi sa wonku..takze je to bezpecne..ale stale nemam kramy..uz nwm co si mam mysliet..moze to byt zo stresu..zaziwam ho dost :( a moze to byt prechladnutie? alebo co potom?? aj ma bolia prsia..aj brucho..presne ako wzdy ked mam dostat menstruaciu..

sassha

cawtee...potrebujem radu...vcera som mala dostat menstruaciu a este som ju nedostala..ja sa len bojim ze budem tehotna...len si myslim ze to je len plany poplach..ale lieky som neuzivala ani som nebola chora len trosku mozno prechladnuta..neni nieco na privolanie menstruacie

janana890

ludia dostala som to...!!!!!! jezis ine stresy som sa tak bala ze som sla za matkou (nevedela ze uz mam sex) s tym ze mi o meska tak sa tak nasrala ze ja neviem proste....no to bude fajna prednaska ked sa vratim domov...ako inak je nasrata ako nikdy....no uvdime...drzte pelce...:(

[zruseny8]

zwedavus
nie nerobili mi..cize mala by som zvysit davku zeleza ano? odporucas vitaminy alebo prirodnu cestu?
inac tu anemiu nevylucujem, bo som taka bledsia a sestra je na tom podobne - jej uz minule doktorka povedala ze ma nazvak anaemie

nepoviem

janana890 - ja som mala podobný problém do dnešného dna lebo som dostala ráno krámy .. tiež sme vždy s ochranou dokonca dvojnásobnou, pharmatex + kondom .. nikdy kondom nepraskol ani nič .. tiež som nechápala, krámy mi meškali tri dni .. ale počítaj s tým že február bol krátky mesiac - 28 dnový tak počítaj s posunom menštruačných dní .. včera som si robila test - negatívny .. dnes prišli krámy ..

kúp si tehu. test a čakaj .. oni prídu .. ak nie, tak navštív gynekologa

zwedavus

smajlik, niekedy to môže byť z anémie, z nedostatku železa v krvi. krvný obraz ti nerobili niekedy touto dobou?