Do leta do plaviek (kto schudne so mnou)

Príspevok v téme: Do leta do plaviek (kto schudne so mnou)
jajuska1185

Kazdy rok asi od februara si hovorim ze schudnem do plaviek...:) asi si viete predstavit ako mi to velmi islo doteraz... ale teraz mam priatela, a aj kvoli nemu chcem schudnut:P...mam 16 rokov, cca 52 kilov, a asi 164-5 cm... je to podvaha, ale mam v pase podla bmi o cca 12-15 cm viac ako by som mala mat...mam velke brusko (vacsie)..je tu niekto kto schudne so mnou? (ziadne drasticke diety) :)

whee_ee

zalezi aj od tepovej frekvencie:) ked makas prilis napnu, spalujes už tiež sacharidy napr..a aj aerobne cvicenia maju najlepsi vysledok po 20min,kedy sa zacinaju uz spalovat tuky

a moja mamka bola za mlada závodná plavkyna..aj majsterka slovenska..a vies aku mala postavu??:D a bruško???urcite sa nepribera:) praveze plávanie je na formovanie postavy výborné, len to dlhsie trva..ale zatazuju sa rovnomerne svaly

jajuska1185

ja som pocula ze s plavania sa pribera:D ale...ze neschudnem ak budem jest cukry, takze ze na brusko - chudnutie pomahaju vytrvalostne cvicenia pretoze najskor telo pouziva ako zdroj cukry- hm.

whee_ee

jajuska, prave preto zarad do sportu beh...aerobne cvicenie, tym padom spaluje tuky..a je to dobre aj na brusko..:) pretoze ked cvicis len brusaky, tak sa ti spevnuju svaly, ale tie nik neuvidi pokial tam je aj tuk a toho sa treba zbavit aerobnym cvicenim..alebo napr. chodievaj na aerobik:)