Do leta do plaviek (kto schudne so mnou)

Príspevok v téme: Do leta do plaviek (kto schudne so mnou)
jajuska1185

Kazdy rok asi od februara si hovorim ze schudnem do plaviek...:) asi si viete predstavit ako mi to velmi islo doteraz... ale teraz mam priatela, a aj kvoli nemu chcem schudnut:P...mam 16 rokov, cca 52 kilov, a asi 164-5 cm... je to podvaha, ale mam v pase podla bmi o cca 12-15 cm viac ako by som mala mat...mam velke brusko (vacsie)..je tu niekto kto schudne so mnou? (ziadne drasticke diety) :)

whee_ee

pretoze ak je tvoja rizikova partia brusko,tak tym ze budes chudnut, tak ti to pojde asi najprv z noh, nie?...ja som zase opacny typ:D...preto sportuj, beh je dobry napr. a potom si daj brusaky:)

whee_ee

aj ja mam taku, ale nevrzga:D:Dale je kovova, haha:D..ale je to sranda na nej, sem tam si zacvicim po stepperi.. :)

jajuska1185

aj ja mam takuuu:D staruuu plechovuuu co vrrrzga:D---tu rotanu myslim:D ...hej no ja sa uz tri ci kolko rkov dokopavam k tomu planu:P

whee_ee

na pás je dobrá aj rotana:)..stoji v tescu asi 5€ neviem...ale ja mám ešte takú po starkej a je to super:D

blackflower

svihadlo a beh--->to mi minuly rok pomohlo. plus dve kilove cinky do ruky (staci hodina 5x do tyzdna a je to :)
a co sa tyka formovania pasa: jdnoznacne kruh!(-alebo ako sa to vola hula-hop?)
a navyse je to srandy kopec,hahh