Som dusevne chora?

Príspevok v téme: Som dusevne chora?
padlyanjel

Uz par mesiacov som nervozna ako pes,mavala som aj dost velke stavy uzkosti,zalievanie potom,busenie srdca,nespavost,to uz sa troska zlepsilo ale stale som nervna,hryziem si ruky,tocim vlasy,kopem nohou,nic ma nebavi,vsetky konicky ma prestali bavit,na nic sa netesim,zivot sa mi zda pridlhy,vsetko je sede,ani praca ma nebavi,rozmyslam casto nad tym ake by to bolo spachat samovrazdu,stale to iste,dokonca to zaslo tak daleko ze zacinam byt agresivna na priatela,niekedy mam pocit ze ma roztrhne,taka som nervozna,prosim vas,co sa so mnou deje,bojim sa aby som nebola blazon,...

katka.

Padlyanjel
stalo sa ti niečo čo ťa trápi a neda sa to vyriešiť? Alebo hladáš riešenie a nič ťa nenapadá?
Lebo ja mam tieto iste pocity čo ty a to preto že mam problém, ktorý sa musí vyriešiť a kým sa to nedá do poriadku, myslím, že budem na tom tak ako ty do konca života až nakoniec spácham tu samovraždu ako jedine riešenie. Ale mne v tomto psycholog nepomôže, iba lekar.

padlyanjel

a ake antibiotika beries>ako vies ze je to z toho,mozno sa to iste stalo mne,,usiko ja to asi potrebujem,ale som na druhej strane republiky,snad to vydrzim do jula

jajuska1185

aj ja mavam nieco ako depresie, ale to ani nie su depresie v pravom slova zmysle, skor uzkost, neviem co skor, nic sa mi nechce, a ide ma proste porazit, a bojim sa ze som blazon vtedy...a mavam to z antibiotik

usiko

netrafi, neboj sa....odkial si? Lebo ja som tiez hladala psychologa a nasla som namiesto neho skveleho chlapika, ktorx pomaha v takom centre pre mladez , robi prevenciu proti drogam.....no a mam ho ako priatela, teda kamarata rozumej, a sucasne aj ako psychologa...mozno aj tam, alebo v tvojom rodnom meste nieco take je...ja byvam v KE...

Psycholog, ak je dobry, tak ti poradi a pomoze...kazdopadne si po strarostlivo vyber, aby si hned trafila na dobreho, aby ta to motivovalo nieco zmenit, a nie vvystrasilo.....

padlyanjel

USIKO niekto sa prihlasil pod mojim menom asi Myslis,ze mi pomoze?Potrebujem k psychologovi vymenny listok?Problem je ze musim cakat do leta.Som v zahranici a musim si doma aj vybavit poistovnu aby som to neplatila,slak ma trafi dovtedy...

padlyanjel

Neberiem,ale uz pol roka bojujem so streptokokom v tele,mala som 2mesiace antibiotika a nepomohlo,minuly tyzden som dostala pendepon a mam zas antibiotika ktore mam zacat brat za tyzden na 2-3 mesiace,moze to byt z toho?Mam aj cystu na vajecniku,z toho to nemoze byt?dnes sa doktori moc nestaraju,len daju lieky a tym to hasne a ja sa fakt citim divne.uz to takto ide od novembra.A do toho ma zacalo boliet na plucach a pri srdci ;(

usiko

padly anjel, pises si sama so sebou?

Asi budes mat neco v neporiadku s psychikou...skur najprv psychologa...a ten zhodnoti, ci ta posle dalej k psychiatrovi alebo budete mat spolu terapie a zvladnes to bez liekov....rozhodne by som nesla najprv ku psychiatrovi, lebo ti ti len lieky predpisu a kaslu na teba...

padlyanjel

Ahoj padlyanjel!
Poznám tvoje problémy,odporúčam Ti čo najskôr navštíviť odborného lekára,ten Ti diskrétne pomôže.Držím palce,ozvi sa neskôr,ako si dopadla.