Malá či veľká svadba?

frontmanx

cela ta parada ohladne svadby je aj tak otrava, to je hlavne pre slepice, aby sa mohli ukazovat a chvalit, ake drahe saty si pozicali...
ako vidno aj na tejto debate :))

svadba budúcnosti

Ľudia postupne prichádzajú na to,že svadby či už veľké alebo malé sa neoplatí robiť.Robíte malú?urazia sa sesternice vašich rodičov,a neopovážte sa nezavolať ich deti!Oheň je na streche.A pritom vidite sa raz za 10 rokov.Robíte veľkú?určite sa nájdu ľudia,ktorých tam nechcete mať.Ja ,kebyže sa vydávam v tejto dobe,tak by to bolo o sobáši v kostole a posedení resp. obede niekde v reštike,kde by boli moji a jeho rodičia,a takisto súrodenci z obidvoch strán.

lidie

Berte to tak ze my sme krasne aj bez najlepsieho stylistu, bez na mieru kupovanych siat, ale "prejajku",musi byt Quasimodova sesternica,ked tvrdi ze inac by nebola "krasna". Manzel si ju bral asi ze musel alebo zo sucitu:-)) Ja som mala saty z pozicovne,tiez cisto novy model, dovezene rovno zo Spanielska- cerstve, nikym este nenosene.

meForMe

Ahojtee..tak ja vam to poviem z tej opacnej strany..robim casnicku na svadbach..je to velka kongresova sala v 4-hviezdovom hoteli..a myslim si ze svadby okolo 50-60ludi su najlepsie..je sice na vas akych ludi si tam pozvete,ale z mojej skusenosti viem,ze na kazdej svadbe su aj taki co nechcu sa bavit a su aj taki co chcu a vzdy prehovoria aj tych co nechcu:))a uz aj ked nejaka cast odide,tak vzdy tam ostane niekto kto tu zababvu stale udrzuje..

audi

My sme mali okolo 70 ludi, myslimze to nie je ani vela ani malo a stalo nas to 110tisic. Mali sme to ale v luxusnom hoeli.

klarka12

no my sme sa s priatelom zhodli, ze nasa svadba bude nieco blaznive a bude len o nas dvoch. pojdeme spolu napriklad do vegas, kde nas zosobosi elvis a budeme tam len my dvaja.:-) potom doma len nejaka oslava pre najblizsich a bude fajn..?:-)

rodrigez

Ak chces svadbu len kvoli tomu, aby si neurazila rodinu, tak sa na to rovno vykasli. Mala je fajn... svadba je hlavne vasa a nie rodinna zalezitost.
Ja by som najradsej na vlastnej svadbe ani nebol, nech si to odsaskuje za mna niekto iny. Je to aj tak len stres...