Aku mam pravdepodobnost otehotnenia???Prosim

Príspevok v téme: Aku mam pravdepodobnost otehotnenia???Prosim
daysi

Mam taku otazocku-ale este pred nou chcem ozrejmit ze nemam 15 rokov, aby ste si nemysleli ze dalsia pubertacka na fore :))..Mam 25, 5 rokov som s priatelom a stala sa nam taka vec, ze nam asi praskol kondom, lebo priatelovi sa zdalo ze z neho kvaplo..A teraz by som chcela vediet aka je pravdepodobnost, ze z jedneho jedineho razu mozem cakat babo..Viem ze aj na prvy "sup" sa da spravit babenko, ale ake mate skusenosti a tak..ci sa to vacsinou stava alebo vacsinou nie..Dakujem vsetkym..:)

lenuliatko

no ak sa urobil a kondom praskol je vacsia pravdepodobnost ved ejakulat obsahuje ovela vacsie nozstvo spermii ako len take kvapky lasky alebo ako to nazvat predtym ako s anormalne urobi.asi vies ocom hovorim.a kedy ste sa to vlastne milovali,nestihnes vziat tabletku po?to je do 72 hodin.napriklad escapelle.

daysi

Ja som sa na nic nespoliehala..Vzdy sme sa milovali iba s ochranou a nikdy sme nemali ziadne trampoty..Az teraz po prvy raz nam zahaproval kondom :(..Neviem kedy praskol, ale myslim ze az po tom ako sa urobil, ked som ho vyberala z obalu, zdal sa mi neporuseny..Takze teraz je to vacsia ci mensia pravdepodobnost, ked praskol az ked sa urobil?

lenuliatko

kedy vam praskol kondom?este je dolezite to ze ci praskol potom ako sa uz urobil alebo predtym este.lebo tak je mensia pravdepodobnost z kvapiek takych ako ked sa normalne urobi.
no pisali tu uz baby ktore mali dokonca len prvy sex a uz otehotneli.

priznaky sa ti objavia neskor.mozno tak po dvoch tyzdnoch ak by si bola tehotna a mozno vobec.

daysi

Ja viem ze aj mikro kvapka a... Len to sa stalo este minuly vikend a tabletku som nevzala..Ak budeme mat babo, tak to prezijeme..ale radsej by som ho este nemali, az mozno rok o dva..Tento vikend, resp. pondelok mam mat menzes, lenze vacsinou mi pravidelne chodi na 26 den, a teraz este nic a ani sa necitim tak nervozne ako obvykle pred nim, tak sa zacinam obavat...:( Poznas niekoho komu sa podarilo na prvy raz?Lebo ja vacsinou ludi, ktori mali nechraneny styk xkrat a nic, az neskor sa im "zadarilo"..