ako pribrat

xxxxxxxxx

SLUSNY_MUZ a ked nemam peniaze na fitko?alebo kolko to asi vyjde a ako dlho by som mala cvicit aby som pribraala? tu svalovu hmotu????????,mne sa to neeeda som veeelmi chuda a vysoka a ake su potraviny co obsahujeu sacharuidy a co by som mala jest aby som pribrala

xxxxxxxxx

SLUSNY_MUZ a ked nemam peniaze na fitko?alebo kolko to asi vyjde a ako dlho by som mala cvicit aby som pribraala? tu svalovu hmotu????????,mne sa to neeeda som veeelmi chuda a vysoka a ake su potraviny co obsahujeu sacharuidy a co by som mala jest aby som pribrala

auroraaurora

ahoj anonym, ja by som ti poradila zmenit stravu, obmedzit sladke a udene veci, jest zeleninu a pod. Zdravsie stravovanie.

anonym

ja mam 167 cm, a 60 kg..chcem schudnuut...ale ja sa nemozem prinutit sama cvict, a u nas ziadne fitka nemame..:((co poradite???

auroraaurora

Nie, na vysetreni stitnej zlazy som este nebola. Mozno, ze by som mala nieco take absolvovat. Z krvy mi nikdy nic nezistili. Som zdravy clovek.

zdravystyl

auroraaurora :

Ahoj,No moja priatelka to ma taktiez.Mam svojho uctovnika,u ktoreho bola.On ma Zdravotnicke poradenstvo,a ma taky zazracni pristroj ktory jej meral drahy energii.A tam jej vysvitlo ako sme aj vedeli ze ma neake problemy so stitnou zlazou.A nevie pribrat taktiez,Skusala si uz neake veci na pribratie?Konzultovala si tento problem s lekarom ?

ahoj

slusny_muz

Katyka ak to tak je, tak si nemala spravny prisun kalorii a bielkovin, sacharidov. Strava je tak isto dolezita ako aj cvicenie. Mala by si skusit proteinove kokteily, po cvicenie alebo ked pojdes spat. Svalova hmota potrebuje na svoj rozvoj prisun zivin.

katyka

slusny muz--ja som mala k tomu asistentku, tiez sa cudovala ako je to mozne....hm.....dokonca sa mi podarilo schudnut aj z byciklovania, no hroza. tiez trpim chudnutim ked si to nezelam. ,((