Sačkové polievky a takéto dobré napady sú až tak nezdravé?

odpovedam

nezabudajte na to, ze aj potraviny s oznacenim "bez pridaneho glutamanu" ho obsahuju - ale pod inym nazvom.

Napr. hydrolyzovany rastlinny protein, zjemnovac chuti, bielkovinovy hydrolyzat, sojovy hydrolyzat, kvasnicovy extrakt, kaseinan sodny alebo vapenaty, autolyzovane kvasinky a pod.

ebi777

ako môže byť niečo zdravé, čo je komplikovane priemyselne spracované na prášok???

najzdravšie potraviny sú tie, ktoré sú čo v najjednoduchšej forme, čiže bez priemyselného spracovania, najlepšie z domácej záhradky (poprípade z domáceho chovu)

PharmRamon

Konkrétne s týchto polievok: Glutamat sodný, benozan sodný, xanthan... sú konrezvačnými látkami.
Pridávajú sa na zahustenie a takisto na zosilnenie chuti.
Opakované dávky týchto látok môžu spôsobiť ťažkosti ako napríklad časté zvracanie. No niektorí vedci im dokonca pripisujú karcinogénne vlastnosti.
Nie som si istý, ale zdá sa mi že glutamát sodný bol kedysi v niektorých krajinách zakázany.
V súčasnosti sa pridáva práve do týchto polievok, omáčok a pod spolu s ďalšími látkami, ktoré sú potenciálne škodlivé.
Ono sa to kontorluje takže raz za čas by ti to nemalo ublížiť.
Ak chceš počuť aj môj názor tak ja sa takýmto veciam vyhýbam a na stravu si veľmi potrpím.
Radšej zdravú a kvalitnú stravu a obetujem si čas na poriadne jedlo, ako rýchlo a nezdravo.

ni...

ako nehovorím že.. to jem každý deň... ale tak raz za čas..napr dnes som varila sačkovú polievku.. rajčinovú aaa potom magi kura v sačku .. to tam blo len ako keby korenie.. ale chcem sa opýtať aj na iné že či sú tam nejaké chemikálie a to je nezdravé.. alebo ako ja sa tomu nerozumiem

Karla Lei

no ja neviem mne spolubyvajuci tiez nadava ake je to nezdrave ked ma vidi jest nieco zo sacku ale ja niekedy proste nemam tolko casu si navarit a na druhej strane niektore polievky mi chutia. Ale snazim sa to dost obmedzovat a tak si nieco take dam fakt len z casu na cas