maturita 2009

severanka

lesk: prečo psychopat a s akým prístupom ? :D vieš vôbec o čo ide? :D z ostatných som mala za jedna, tak asi až taký psychopat nebudem :D

aaaaaaaaa

mne to pomohlo, nemala som nikdy s profesormi žiadny problém tak sa to prejavilo aj na mature...neže by som niečo nevedela ale bola som taká vystresovaná, že som sa začala s profesorkou hádať pretože som si nemohla na niečo spomenúť a tak som jej povedala, že to neviem a ona na mna:"vy to viete", ja: "neviem" a tak sa to opakovalo ale nakoniec som jej povedala čo chcela....koktala som ako nikdy v živote joooooj to bolo niečo

aaaaaaaaa

o tom nám nič nehovorili, ono to je "nepísané pravidlo", že nedajú o dva stupne horšiu známku ale kľudne môžu dať

severanka

aaaaaaaaa: áno, môžu zohľadňovať známky z min. rokov, ale je to blbosť, že ti môžu dať len o dva stupne horšiu známku od posledného vysvečenia....

aaaaaaaaa

profesori môžu zohľadňovať známky z minulých rokov, pokiaľ napr. jednotkár dostane fakt okno a vedia, že sa celé roky učil ... je to na nich či to zohľadnia alebo nie

severanka

je predsa blbosť, aby ti maturitná známka bola ovplyvnená práve posledným vysvečením, prečo by to malo byť práve posledným ? je to blbosť

severanka

simkkka: garantujem ti, že ak by si bola vytretá ako r*ť tak ti tú štvorku, prípadne horšie dajú... to čo píšete sa hovorí možno na školách, ale nie je to vo vyhláške... :)

je to len taký oser :D