maturita 2009

hairam

www.stuzkova.eu
tu su niektore zadania aj komplet kluce
akurat test AJ B2 tam nie je, gadetka pls mohla by si mi poslat ak ho teda mas? prosim
Dakujem!!

sam.

Mohol by pls niekto odfotit/oskenovat cely test co bol AJ B2 ak ho niekto ma ?? pls chcel by som si pozret co som vlastne dal lebo si to uz nepametam.
spravne odpovede uz su na Nucem vsetky aj kriziky.

www.nucem.sk

ale prosim niekto by mi mohol uploadnut ten test kompletny ak mate.

ivka:)

Ahoj ivooona :)) text je asi taky : "Na zaciatku pribehu zena odnesie svoje dieta do jasli.Potom dlho cestuje metrom. Neskor dojde do nejakeho bytu k inej zene,ktorej ma opatrovat dieta. Na konci pribehu sa zahladi von oknom a pride jej luto,ze svoje dieta musela dat do jasli a stara sa o cudzie.Ta zena pravdepodobne pracuje ako operka/pestunka."........................... ...Nejaka dobre dusa mi to prelozila ako: "Au debut de l histoire, une femme emmene son enfant a la creche.
Apres, elle voyage longtemps en metro.
Ensuite, elle arrive dans un appartement chez une autre femme dont l enfant elle va s occuper. A la fin, elle regarde par la fenetre, elle regrette de devoir emmener son enfant a la creche et de s occuper d un gamin de quelqu'un d autre. Cette femme est probablement une aupair ou une tutrice.
".....Cize uz by sa to len zislo skontrolovat...ak by si bola taka dobra :))