Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stopom po Európe-kto by šiel so mnou?

alzbee

Treba to spravit tak, ze kym baba stopuje, chalan je skryty za krikmi...a ked auto zastavi-chalan sa nenapadne vynori z krikov, ze akoze je uz vycurany a prekvapene povie-jeeej, tak predsa si nieco stopla? :D :D

katka35

to hej, ale muzovi tazsie zastavia, kamoska tak cestovala s frajerom a aj 8 hodin sa im stalo, ze cakali na stop. ludia sa aj boja zastavit, co ked by to boli zlodeji a predsa len muz ma vacsiu fyzicku silu

alzbee

Ja som tiez neraz nad takymto niecim premyslala...ale urcite by som nesla len s nejakou babou. Jednoznacne by som tam chcela mat aj chalana (nejakeho kamosa, ktoreho dobre poznam a nie len takeho cez net najdeneho)...a sice mam 20, ale mama s otcom by ma urcite nepustili, keby vedeli, ze by som sla len v spolocnosti dievcat...obcas sa ti chlapi naozaj zidu:)) :-P

katka35

davajte si ale pozor. nie je sranda, ked dakomu neznamemu nasadnes do auta a on zacvakne vsetky dvere. raz som to zazila v Turecku- nic prijemne

ivanka0322

ahoj budem mať 20, žiadne skúsenosti nemám, ale túžim niečo také zažiť, vyskúšať niečo nové...nielen stále ten stereotyp..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.