ako si privyrobit?

sway

Daj si inzerat a sukromne doucuj jazyky,ak teda mas znalosti:-)Ja som ucila Anglictinu 2x do tyzdna po hodine a pol za 500sk jedneho chalana a za malo casu celkom slusne peniaze a aj praca je to fajn.Len ja som z BA, tak neviem kolko su v Trencine ochotni ludia platit za doucovania:-))Moj tip:-)A snad si svoju hlavnu pracu udrzis.

/,/

Dievčatá, ja som vôbec nechcela, aby ste sa tu prekárali. A to, že nepíšem o firme konkrétne vôbec neznamená, že to robím pod rúškom tajomnosti. Firma je slušná, nemusíš nič robiť, ale ani nič nezískaš. lenže ja som ešte takú firmu nenašla, aby mi platili zato, že nič nerobím.
Tinuška, jati schvaľujem, že si sa nehanbila napísať, že po práci upratuješ, Je to normálna práca a ja si vážim aj napr. smetiarov a každú prácu, pretože ak chceme, aby to tu bolo aspoň ako tak v poriadku, potrebujeme aj ich.
HEH napíš mi svpj email, odpoviem ti.

hajzlarka

spolocnicka sklidni hormon chyt si hrusku a jablcka a neosocuj, tinusska praveze dobre prispela, ved otazka znie ako si privyrobit, mne nahodou najviac sedel tento prispevok, ved nemusela hned davat linky na brigady, len chcela priblizit ako to robi ona,

tinusska

ale ved tiez som pisala o privyrobeni si.. tak co? ponuka tovaru.. jasne, kazdy chce vsetko len pohodlne... ja mam peniaze iste, len ked vy nic nepredate, mate akurat tak...

tinusska

napr. ja mam slusnu pracu, do prace musim chodit upravena, rifle nemozem mat, a mam aj brigadu po praci - upratujem kancelarie.. takze po odchode z prace sa menim na "hajzlopuciarku".. no a? kazdy chce len rychlo a pohodlne peniaze zarobit, a potom to tu takto vyzera, ze nedoverujete a pod... ja sa nemam coho bat, a kolko hodin tam stravim, tolko zarobim... a vobec nie som z taka, ze by som to potrebovala natahovat, s niekt. ludmi som tam aj uz kamaratka... a preco to robim, aj ked tie peniaze nepotrebujem? ja to beriem z tej stranky, a mam sa doma nudit pri pc?