Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

3nttt

no ja som si tu nevsimla ze by sa tu niekto zastaval chlapov.ale dobre.vies preco by mala premyslat milenka?pretoze si stavia to SVOJE stastie na cudzom nestasti.a to uz neni TROSKU SEBEC ako si napisala ale sebec jak svina.

darika

A preco by mala rozmyslat zena?Zena nema pravo na stastie?Ci uz je slobodna,alebo vydata,ci je sama,alebo ma deti.Kazdy clovek by mal byt trosku sebec a milenka tym,ze mysli na seba,nemusi brat ohlad na manzelku.Preco sa vzdy omluva chlap?Ved tie co tu prispievate a branite chlapov a nadavate na milenky,napiste ci mate ten nazor z vlastnej skusenosti.Z akeho dovodu mate taketo zmyslanie.Ste nieco zazili?Manzelovi odpustene?Tak preco hadzat spinu na milenku?Chlapy su riaditelmi,inziniermi,su politikmi,to znamena,ze maju rozum.Nie su to bytosti bez rozumu.Tak preco ich zase branit,ze chudacikovia nedokazu povedat milenke nie?Ozvite sa ak mate skusenost.Ale nehadzte spinu na milenky.Chlapy si robia dobre u nich,sprchuju sa v ich sprchach,pouzivaju ich sampony,vozia ich na vecere,kupuju darceky.Preco im?Preco nie manzelke?

3nttt

chyba sa stat mohla hocikde.ale bohuzial manzelka NIKDY nebude ta co rozbija vztah manzelovi a jeho milenke,ale naopak.cize clovek sa moze ohanat ako chce vzdy to bude tak ze zla bude milenka.a vies preco?pretoze ked uz nerozmysla chlap tak by mala zena.prave preto ze je citlivejsia by sa mala vzit do situacii tej druhej.a nie sa vyhovarat tymi starymi otrepanymi vyhovorkami...

sifonx

darika mas 100% pravdu!!! Takze nechajte si hlupe reci na milenky, typu ako vam kradnu manzelickov a radsej porozmyslajte kde sa stala chyba u vas doma.

darika

Pre pana zeny,to co tu pisete?To sme take hlupe,ze manzelia mozu vsetko a im sa odpusti,kym tie mlade baby budu sliepky?A preco?SAak sa spamatajte!Co ich tie mlade baby znasilnuju?Priviazu o postel a nepustaju domov?Hypnozou snazia utlmit alebo uplne vymazat realitu,ze su zenati?Kto koho podvadza?Kto sa vracia ku komu domov?KJto ublizuje?Nemali by ste si uvedomit,ze je to ten chlap,ktory od vas uteka?A preco to robi/l?Nejaka ho prinutila?No,chudacik,nemohol sa vratit domov,lebo sa nedalo,ze?Tak treba urobit.Spinu nahadzat najprv na toho posledneho a potom sa pozriet na spinu co mame v dome.Ale niektore tu spinu nikdy nenajdu.Je mi vas luto,ale vobec sa necudujem.

mija80

tak tym by som sa nechvalila. svedci to len o jednom, ze si absolutne bezcharakterny clovek. ved aj ty raz budes niekoho manzelka, nuz a vtedy snad pochopis, aky to je pocit, ked tvoj muz bude "obstastnovat" inu a potom si k tebe bude vecer lihat do postele. ani si nevies predstavit, aka je to bolest, ktoru tej rodine sposobis, ked sa to raz dozvedia. potom sa im skus bez vycitiek pozriet do oci. vsetky ste hrdinky, ako ta suka, co rozbila nasu rodinu. ale ked som ju konfrontovala osobne, nevedela ako sa vola. prajem to aj tebe. nie nadarmo sa hovori: "nerob inemu to co nechces, aby iny robil tebe".

deborahh

nemam problem sa pozriet do oci jeho zene, ani jeho detom. Ved uz velakrat sa tak stalo ze som ich stretla v meste a necitila som ziadny pocit viny. ale naco to rozoberat, ked ma kazdy vytbvoreny svoj vlastny nazor, ale v pohode ja vam to neberiem.. papa

darika

Absolutne suhlasim s Klarkou 12.Nenavidim zenske,ktore sa este chvalia s tym,ze maju vztah so zenatym.Ale tym len ukazuju,ze su neni schopne si najst poriadny vztah,tak su odkazane sa radsej delit.Ale v prvom rade treba utocit na chlapa.On odchadza od deti,On klame manzelku,On ukraca rodinu o cas,On...je toho vela,ale ona len berie co sa jej dava.Ona neublizuje nikomu.Ani manzelke.Tej ublizuje on.Takze netreba utocit len na nu.V prvom rade by sa mal opytat svedomia zenaty chlap a nie milenka.Ona sa vracia do prazdnej postele,kym on s cistym svedomim zaspava vedla manzelky.Takze kto je najvacsi podliak co sa tohto tyka?

klarka12

stale len na nu utocite. ja nevravim, ze je to v poriadku, ale predsa len zenaty je ten chlap, nie ona. on sa tak rozhodol, nikto ho nenutil, tak je neviem preco sa do nej stale obuvate, ze ho berie detom, zene a tak podobne.. keby chcel byt s nimy, nikto by ho neprinutil, aby svoj vlastny cas travil s nejakou inou zenou, ale on to robi uplne dobrovolne a myslim, ze dokonca aj rad. a tazko je podla mna tvrdit, ze by to milenkam vyhovovalo- byt "tou druhou". to z 90% nie je pravda a ani to nie su nejake chudery, ktore si nedokazu najst slobodneho, ale niekedy sa s nami osud pohra...