Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

žabiak

deborahh asi nevies citat!!! je tam ze to je len jeden z prikladov ako to moze prebiehat!!!! ale je tym poukazane co to moze narobit a ze nikdy to nie je ok..a okrem toho uz ked sme pri tom ty ho vidis co robi doma???? niektori ludia pisem zamerne ludia aby tu zase nebolo ze len muzi, vedia byt pekne pretvarky...

asasi
no to je dost ubohe ked sa uspokojis s tym ze sa delis o jeho lasku s druhou..

asasi

aké násilie??? veď ten môj je ten najlepší človek na svete. Jasné má chybu: a to že je neverný, ale má rád mňa aj svoju ženu a deti.

deborahh

Naco sem zatahujete nasilie? Nie kazdy muz je nasilnik automaticky ked si najde milenku.. Niektorym uz ozaj sibe!!!!

žabiak

baby mali by ste si uvedomit ze to rozvracia rodinu ci sa vam to paci alebo nie..stale apelujete ze su v tom city laska...ale aka laska ked vas schovava???? ked vas taji a neodide k VAM nadobro ked vas tak miluju ti vasi zenaci...deti..vyhovorky...viete co to moze narobit v rodite taka milenka..priklad: moj otec si nasiel frajdu zmenil zacal doma mlatit maminu, bolo aj KOLI NEJ. lebo mamina na to prisla prisli vycitky jedno s druhym.... a deti sa na to pozeraju...tak mi tu nevykladajte ze sa nerobi nic zle apodobne dristy ..toto je len jeden z mnozstva prikladov ako to moze prebiehat...a on vam este bude tvrdit ze koli detom chce zostat so zenou?? koli detom ktore sa divaju na nasilie doma v ktorom ma prsty aj ta tretia osoba??? hmm tak to je "velka" LASKA k vam...keby milovali nechaju zenu a idu si...tak tu nevykladajte stale dokola tu vasu basnicku...

smely

Ja nepoznam situaciu?Sa rozmysli o com tu pises.Ked niekto pise o tom,ze je so zenatym muzom,tak tu situaciu pozna kazdy.Chlap ma milenku a slepica veri rozpravkam.Take situacie poznaju uz 15 rocne dievcatka a nie ja,co mam 1x viac.

smely

Ste mrchy.Obycajne mrchy.Raz sa vam to vrati niekolko nasobne.Bozie mlyny...Bodaj by ste raz plakali.
A ze vam tak nevadi,ze ten chlap so svojou zenou spi,zaspava,rano sa pri nej budi.Hladka ju...Jasne,zrovna ten tvoj to nerobi,lebo on svoju zenu uz davno nemiluje.Bla bla bla.Naivne hlupane.Nemate na slobodneho,tak sa radsej podelite s druhou.Chodte medzi arabov,tam je to povolene.

deborahh

..ak lubime niekoho kto je zadany, alebo zenaty neznamena ze sme zle.. a to nie bezocivost, to su city.. a nie zivocisne pudy!

kajka01

pozor...nie ze kazdy muz ale podla mna kazdy clovek MOZE byt neverny ale je na kazdom ci odola alebo nie ci ma uctu voci svojmu partnerovi, ci je taky bezocivec ci muz alebo zena a kludne sa potom pozriet do oci svojmu priatelovi..podla mna je to ubohost podvadzat...su to ludia co nedokazu udrzat svoje pudy na uzde...ak si aj zenaty muz najde niekoho v poriadku ale preco taha za noc svoju zenu ...nech je ferovy a rozide sa...