padam padam na dno...

ajja

..len bez chlapa:-)) ale agi povedala, že už nie dlho:-)) žijem sama s dcérou..a s úvermi a hypotékami:-)) tak sa aspoň nenudím...

ajja

..tema sa nás asi chúďa zlakla..fakt je ten, že v prvom rade musí chcieť ona..ak bude veľmi chcieť, zvládne to aj sama, len treba naozaj odvahu a povedať si, že ja to dokážem..ostatne, tak ako všetko..

ajja

chenel, ja by som nepovedala, že citlivé:-)) v mojom veku a s mojimi skúsenosťami s mužským svetom vravým v tom lepšom prípade - padnuté na hlavu..oni to majú všetko v paži..ak nie je jedna, príde druhá..to buede asi v rozdiele medzi mužským a ženským hormónom:-)alebo v ponímaní sveta..my máme väčšie srdce a oni vtáka:-))

chenelocka

my baby sa trapime ked sa rozideme schudneme kvoli chlapom a oni nic take nepoznaju..preco sme my zeny take citlive?a vsetko tak prezivame,do pekla s nimi...

ajja

..aj mňa keď nechal frajer, tak som nedokázala do seba nasúkať skoro nič a schudla som 10kíl za necelé dva mesiace..ale nabrala som všetko naspäť neskutočným prežieraním a grcaním a tak dokola..a ani mi to dlho netrvalo..proste des...človek sa v tých chvíľach hnusí sám sebe, ale raz to predsa všetko musí skončiť...

chenelocka

kazdy mame nejaky problem,hrozne...moja suseda mala 120kg nechal ju manzel a schudla na 50 behom tyzdna,je z nej kost a koza znicena,ma zdravotne problemy...no neviem tazko povedat co je spravne

ajja

tema, terza vyšla jedna kniha, volá sa Diagnóza F50, napísala ju Gabina Weissová...ak si dáš do googlu jej meno, vyhodí ti to jej blogy, ktoré písala aj na túto tému..skús prečítať aj to..čokoľvek sa dozvieš a budeš sa snažiť pochopiť, môže ti len pomôcť...tak čo, vyskúšaš?