padam padam na dno...

ajja

..v prvom rade skús prekonať vedomie, že ak niečo zješ, priberieš..nie je to tak...ja viem, že to nie je veľa, ale tri mesiace už sa mi darí to čo zjem nechať tam, kde to patrí a nespláchnuť zase do nejakého wc-ka

ajja

..bývam ďaleko od teba a som trošku staršia..ale stalo sa mi, že som sa raz ráno zobudila a pri pohľade do zrkadla som skoro odpadla..bola som celá opuchnutá, kruhy pod očami, cítila som sa unavená a bolo mi dosť zle..prestala fungovať čarovná formulka - najem sa , dám to preč, nepriberiem a všetko bude fajn...cítila som sa hrozne a keď som nechcela, aby som skončila tak, že si už sama nebudem vedieť pomôcť, začala som konať...

tema

to neviem je tisic verzii mozno tak trochu zo vsetkeho prispelo vinila som uz kdekoho od sestry cez rodicov ale asi to nakoniec bude vo mne neviem... odkial si? kolko mas rokov? ako si sa z toho dostala prosim porad mi??????

ajja

možo viem a možno aj neviem..nikdy som sa nedopracovala k anorexii..chvalabohu..ale prejedala som sa skoro 20 rokov v jednom kuse...nikdy som sa neliečila, možno z tých dôvodov, ako uvádzaš ty..neviem, či je to dobre alebo zle, nezamýšľam sa nad tým, v každom prípade viem, že som premrhala príšerne veľa drahocenného času, ktorý sa už nikdy nevráti..čo keby si myslela na to?..prečo sa vlastne prejedáš? s kým, alebo s čím to súvisí..čo myslíš?

tema

nie nemam ja by som aj chcela ale rodicia by sa asi prepadli od hanby a navyse nemozem vynechat skolu chcem si pomoct oh to si ani nevies predstavit ako velmi chcem a kolkokrat som uz zacinala odznova...

ajja

tema , nikto ti nepomôže, ak nebudeš chcieť sama sebe pomôcť v prvom rade ty..už máš za sebou nejaké liečenie?