Slovo Lúbim Ťa...

Príspevok v téme: Slovo Lúbim Ťa...
zuuzu

Ahojte všetci:)mám otazočku..aj na Vás chlapi hlavne:)ako hodnotu má Vás slovo lubim ťa..ako často ho vravievate svojej priatelke...no lebo ten moj..to nejako nepoklada za dolezite..a mi vravi ze kolko je takých párov..ako raz za mesiac to povedať:(a este aj ja prva..vzdy..dufam ze tu nikdo nebude pisat nejake hluposti..mi zase..ale tak ma zajma ako to maju ostatny, a ze mozno som neni jedina...

perlička

ak budete chciet, tak tak to bude aj po 20. aj 30. rokoch. staci len racionalne mysliet, vazit a ctit toho druheho, nerobit mu to, co by si nechcel, aby tebe sa robilo.
inac si na svoj vek velmi rozumny chlap ;)
drzim Vam palce a majte sa radi

gretka

wau ale nahodou mile to je. A aj to, ze chces aby to take bolo aj o par rokov. Asi treba vediet mysliet aj na potreby toho druheho, to vlastne suvisi aj s celkovým fungovanim vztahu

_Marek

HMM to my sme trochu ina situacia.Spoznali sme sa ked mala manzelka 14 a ja 17 a potom sme zacali nejako spolu chodit.Brali sme to ako take detske no.A nejako to vydrzalo 4 roky aj nieco a potom som ju poziadal o ruku.Vzali sme sa a po 4 mesiaoch otehotnela.To uz mala 19.Teraz ma 20 a ja 23.Takze my sme taki dost mladi.

gretka

marek, tak to si potom nejaky taky typ ako ten moj :)) dovtedy ako keby lasku nepotreboval a ked sme sa stretli, tak bolo okolie z toho mimo ako sa zmenil :))
a z toho co pise perlicka mam dobry pocit, ze aj v tejto dobe su take fungujuce vztahy, ako popisuje

_Marek

Tak to je obdivuhodne ze ste po tolkych rokoch este stale spolu.Dnes sa ludia rozvadzaju uz kvoli hocijakej hluposti.

perlička

Marek, presne ta, ako to jeni nemyslia vazne, tak to nevylucuje to, ze ini to mysliet vazne mozu...
a to, ze ma manzel lubi, vazi a cti- to citim a viem, aj keby mi to nehovoril. vies, po tolkych rokoch vela x netreba ani slova. uz si vieme citat a dorozumievat sa aj pohladom a hlavne srdcom. co to sme uz spolu preskakali a vzdy sme jeden druheho podrzali a nakolko jemu rodina je na 1. mieste, tak som presvedcena, ze to vyznanie nie je "len tak".
fungujuci vztah sa slovami ani neda celkom do detailov popisat. tie roky sa skladaju z veeeelmi vela malickosti, ktore napokon tvoria to, ze je domov naozajstnym domovom, kde po narocnom pracovnom dni sa kazdy rad vracia, nachadza podporu, povzbudenie, utocisko, lasku,...

_Marek

No ano mame to namahave teraz dost.A ja este studujem a pracujem.A manzelka je v nemocnici momentalne.No stymi citmi som to myslel tak ze som si nikdy nemyslel ze sa zamilujem a budem take veci hovorit.

gretka

Marek, tak to mate teraz asi dost narocne s takym babatkom. Neviem ci som to spravne pochopila, ale teba tie city obmakcili neskor?