Slovo Lúbim Ťa...

Príspevok v téme: Slovo Lúbim Ťa...
zuuzu

Ahojte všetci:)mám otazočku..aj na Vás chlapi hlavne:)ako hodnotu má Vás slovo lubim ťa..ako často ho vravievate svojej priatelke...no lebo ten moj..to nejako nepoklada za dolezite..a mi vravi ze kolko je takých párov..ako raz za mesiac to povedať:(a este aj ja prva..vzdy..dufam ze tu nikdo nebude pisat nejake hluposti..mi zase..ale tak ma zajma ako to maju ostatny, a ze mozno som neni jedina...

bobulaAA

Ja som zo svojim muzom 6 rokov.A kazdy den mi hovori lubim Ta ale nie je nic krajsie ked Vam dieta uprimne povie maminka milujem Ta.

_Marek

ja som zenaty skoro 2 roky.mame 4 mesacnu dcerku.A ano teba som myslel.Nepoznam na tomto fore vela ludi.Manzelka tu chodi casto.
Ja ako chlap som si nikdy nemyslel ze ma citi tak obmakcia.

gretka

Ak si myslel mna, tak ja nie som vydata :) zatial to vyhovuje tak ako to je. A ty si na tom ako? :)
Zrejme inak zalezi asi aj na povahe cloveka. Ale to, ze to niekto nehovori kazdu chvilku este nemusi znamenat, ze ten clovek je chladny a vztah nestoji za vela, si myslim. :)

_Marek

Perlicka ja som to myslel tak ze niektori ludia to slovo nehovoria vazne.Mal som kamosa ktory prestal svoju priatelku lubit ale stale jej to hovoril aby ona nato neprisla.Tak som to myslel.Dufam ze aj ja to budem po 19 rokoch manzelstva stale hovorit.

_Marek

A ty si vydata ak sa smiem opytat?
Inac zvlastne ze niektorym ludom na tych slovach az tak zalezi.Su dolezite ale nie za kazdu cenu.

perlička

neviem co je to "casto", ale ja to, ze ma manzel lubi, pocujem od neho denne. ked mi to nepovie osobne, tak len tak , z nicoho nic mi posle sms a v nom: Lubim ta. a nemyslim, ze za tym sa skryva nieco ine, nez naozajstny prejav svojich citov ku mne.
...a to nie sme ziadni mladomanzelia. v lete bude 19 rokov, ze sme spolu.

gretka

ano, je to mozne, ze to to nie je vzdy take uprimne ako sa na prvy pohlad zda. U nas to funguje, dobre sme sa stretli a to je to dolezite.

_Marek

Tak to ste potom asi dobre stretli.Myslim ze take veci su vo vztahu dolezite.Mozno tí co to hovoria velmi casto nieco skryvaju za tymi slovami.

gretka

Marek, ja plne schvalujem tvoj pristup. Ja nie som z tych, co to potrebuju pocut kazdu "minutku" . Samozrejme, ze to rada pocujem, a ten moj to dokaze povedat v pravu chvilu, presne ako si to ty pisal

_Marek

To mozno tym ze mY chlapi to slovo berieme inak.A zenam je to take prirodzenejsie.Neviem presne ako to povedat.Ja to beriem tak ako som to nizsie napisal.