Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moj problem s laskou...som vadna???

Príspevok v téme: moj problem s laskou...som vadna???
katka0000

ahojte mam 19.moj problem spociva v tom ze neviem byt stala v citoch,pokial po nejakom chlapcovi(co nebyvava casto) len tuzim je to ok,ale napriklad teraz mam vztah ktory trva asi 2-3tyzdne.je to super chalan,je aj medzi nami nejaka ta chemia,ale nie som zalubena.stale verim ze to na mna pride.jeden den som uplne happy ze sme spolu a ze ho mam a na dalsi den mi je na hovno z toho ze nie som blaznivo zalubena ,vsak ešte je len zaciatok nasho vztahu a ja mam taketo pochybnosti???vsak co potom bude o rok.:.:.som fakt uz vadna???vsetko toto som mu uprimne povedala,lebo chcem aby vedel čim sa borím a trapim....prosim nemate nejake skusenosti alebo nazory na toto???vdaka:)

alicakl

No pokiaľ chceš byť bezhlavo zaľúbená,tak to buď si hneď,alebo to časom určite nepríde.Vo vzťahoch po čase veci trošku upadnú a zovšednejú.Takže čakať,že napríklad po roku sa ráno zrazu zobudíš a svojho partnera začneš beznádejne milovať je utópia-nemysliteľné.Buď si z neho hotová hneď,alebo fungujete na iných prioritách.

majka004

Ahoj.. akoby som citala o sebe... ak sa Ti etn chalan naozaj paci a ak Ti na nom nevadia urcite veci uz teraz, tak daj tomu vsetkeho len cas... Ja som pocas prvych 3 mesiacoch vo vztahu kolisala s citmi hore-dole..kym sa mio vsetko ujasnilo... a som rada,ze som dala vsetkemu sancu... proste vo sztahu by si mala byt trpezliva... ale urcite nie vtedy, ak uz od zaciatku tusis ze to fungovat nebude... tak drzim prsty..