Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala

Príspevok v téme: Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala
ellie

Caute,
mna by zaujimalo, pokial si to pamatate, dokedy vam bol sex neprijemny, resp.vas bolel.Mnoho dievcat hovori, ze 1,2,3x a potom to bolo v pohode. Ja som na tom bohuzial vsak stale rovnako. 10x a to iste prezivanie bolesti. Na zaciatku je to stale rovnake (ostra bolest nizsie - tam pri vchode do posvy a kde sa tak trocha meni smer, uhm, no viete) Ta bolest je naozaj dost ostra, citim az take stipanie od tej bolesti, ked tade prechadza, avsak ziadne palenie a svrbenie atd. Vytoky cudne nemam. Ta bolest vlastne trocha akoby po case pomizla (alebo si na nu zvyknem?) no je to aj vtedy strasne neprijemne, ledva sa premaham, ked je mi uz dlho, doslova citim, ze mi je z toho az teplo a ze mi je z toho zle! Vtedy logicky prestaneme... Nepomohlo ani striedanie polohy. Zda sa mi, akoby ma to najmenej bolelo odzadu (v tej polohe som najmenej citliva), tam vsak citim uplne ako ho do mna celeho dava, ako naraza. Naopak, ked som na nom ja, je to prekvapujuce, ale snad najhorsie. Mozno ze aj preto, lebo vtedy je to na mne a tu bolest si sposobujem "sama".
S dosiahnutim orgazmu mimo sexu vacsie problemy nemam a pri nom to ide sem tam tiez (v misionarke)
Neviem, v com by mohol byt problem. Citim sa akoby "mala" nie vnutri, ale tam dole, na zaciatku. Ako forma lievika ( :D ) ja uz to neviem opisat, tam dole taka priuzka. Zacinam byt zufala, ze sa to nikdy nezmeni, alebo ze bude nejaky pretrvavajuci problem. Uz som si kadeco precitala na internete, tak som si snad polku veci vsugerovala (nejaky vaginizmus, ked sa vam posevne svaly stiahnu ked partner vnika, dalej nejake vnutorne zenske problemy, avsak je moj prvy, a beztak, no neviem. Akoze nemusite mat nejake sexualne problemy iba od sexu, ale ktovie. Ani neviem, ci tam mozem mat od niecoho nejaku chrasticku, alebo bolestive miesto). Nemam ponatia. Myslim, ze dolezitejsiu ulohu v tom nezohrava to, ze partner ho ma trocha skriveneho nadol? Myslim skor, ze ta moja je akasi cudna a chyba je tam u mna. No urcite nechcem skusat nejakeho ineho chlapca iba pre tieto veci, ako som sa docitala aj inde, ze to dokaze „zazraky“. No dakujem, ale toto zdaleka nie je pre mna, takze mi take nenavrhujte :(.
A prosim o normalne prispevky, alebo rady, alebo iba o informaciu, ako to bolo u vas, pretoze si viete predstavit, aka musim byt sklamana a zufala, takze si ustipacne poznamky nechajte pre seba. Prezivat tu fyzicku bolest znova a znova a byt stale viac na dne aj z hladiska psychickeho nie je sranda. Diky.

ellie

kajka. fiha, to az tak? Zakazdym? Ale ty to mas dobre, lebo po chvili ta to prejde, no mna nie. Ja so stale rovnake. No uvidime, co povie po tom lekar, ale ta uzkost...hm, mozno s tym mas pravdu, ktovie. Aj tak diky :)

kajka.

no ja sexujem už strašne dávno a stále ma to pr prvom vniknutí zabolí. hneď pri vchode. Včera som až vykríkla, že aaauuu! Ale to je len prvá sekunda. potom je to fajn. Ja si myslím, že som dosť chudá a tým aj dole užšia. ale pre chalanov je to faj. cítia väčšie trenie. Aspoň nebudeme vyťahané :-)

ellie

Dik baby, mam v umysle sa tam stavit, aj ked "meForme" neviem, z coho by som kvasinky mala, ked som pred nim nikoho nemala. To nie je taka bolest (nieze by som vedela aka to je, ale citala som ze sa to zvacsa prejavuje svrbenim a palenim aj mimo styku), ale nejako sa mi to nezda. Naozaj neviem, ale diky za rady, nezostava mi asi nic ine, iba fakt sa tam ukazat.

baaabo

tak skus ten lubrikacny a ak nepomoze...tak neviem...asi by bolo dobre skocit za gynekologom a popytat sa ho na to...urcite ti ochotne poradi

ellie

Baaabo, hej, v tom by problem nemal byt. Rozmyslala som aj nad lubrikacnym, pre istotu, uvidim ten rozdiel, ja si to naozaj neviem vysvetlit, uz som v koncoch.