som v koncoch.........

Príspevok v téme: som v koncoch.........
nikulla

skoro 4 mesiace chodenia, lasky a lubenia sa navzajom a zrazu pad??prosim poradte mi kde sa stala chyba??povedal ze ma lubi..a stale to hovori ze som nanho tlacila ale ani on ani ja nevieme ako, som v koncoch, milujem ho a nechcem ho stratit....mame si dat pauzu..ale co ak pride rozchod..sme na tenkom lade a ja mam hroozny strach, poradte kde sa stala chyba aco robit...prosim:o(

brunca

prosim ta kolko ma mlady rokov? a nebud naivna urcite ta nelubil, mozno len mal rad a bolo mu s tebou zacas dobre,nic viac.hovorit moze vselico ale to co urobil hovori za vsetko dufam ze ti ten chudak aspon vysvetlil preco.ja ti poviem kde sa stala chyba-zalubila si sa do debila,co sa stebou len pohral a dovidenia a to ako co? sa ho budes teraz nasilu drzat a prosikat ho aby ta neopustal?hlavne sa pred nim neponizuj za cas prides na to ze to bol debil a nezasluzil si ta. tvrde?ale pravda.tak sa spamataj nestoji ti za tvoje slzy,ani len za myslienku.nauc sa vazit samu seba a rozoznavat kedy ta niekto naozaj miluje.vela stastia a neboj zvladnes to.

brunca

prosim ta kolko ma mlady rokov? a nebud naivna urcite ta nelubil, mozno len mal rada a bolo mu s tebou zacas dobre,nic viac.hovorit moze vselico ale to co urobil hovori za vsetko dufam ze ti ten chudak aspon vysvetlil preco.ja ti poviem kde sa stala chyba-zalubila si sa do debila,co sa stebou len pohral a dovidenia a to ako co? sa ho budes teraz nasilu drzat a prosikat ho aby ta neopustal?hlavne sa pred nim neponizuj za cas prides na to ze to bol debil a nezasluzil si ta. tvrde?ale pravda.tak sa spamataj nestoji ti za tvoje slzy,ani len za myslienku.nauc sa vazit samu seba a rozoznavat kedy ta niekto naozaj miluje.vela stastia a neboj zvladnes to.

slusny_muz

Ahoj. No neviem ako to ten Tvoj myslel, ze mal zly den. To si neviem predstavit, zakazdym ked bude mat zly den Ta pusti k vode. Je to divne...Ked niekoho milujem tak je jedno ci mam zly den alebo nie...

nikulla

ja mam skoro 20 a on 25 neviem bolo vsetko ok, dnes som s nim volla a povedal ze mal vcera hrozne zly den a dufa ze sa to nebude opakovat takze v poho...len ako dlho..ale dufam ze bude dobre..diky za radu

gomez

Koľko máš rokov?...4 mesiace nestačia ani na spoznanie. Vieš, reči sa vedú, chleba sa je. Ťahať niekomu medové motúzi popod nos je to najľahšie. Dôležité sú skutky. A čo naozaj chcel, to urobil. Nevešaj kvôli tomu hlavu, jednoducho zistil že to nieje takto dobre tak to napravil. To sa stáva - riziko povolania.

twity

ahoj...mozno sa zlakol zavazkov, alebo si mozno nie je isty so svojimi citmi k tebe...nezazil nahodou nejaku zlu skusenost s babou, ktoru lubil a ona ho nechala, alebo nieco podobne?lebo to by mohol byt dvovod preco to padlo...