očný krém po 25-ke

Lolka

mozno aj za to som to napísala, aby som na to upozornila. Inak u nas co robí s oriflamom, ponuka, objednáva je veriaca zena, uz starsia a chodí do kostola. Ako nemam to overené od knazov, nepovedal mi na to knaz asi este nic. Uz som tu písala odkial som sa to dozvedela. Ale aj tá kamarátka od ktorej to viem je katolícky zalozena, a ona mi hovorila ze tiez prestala si asi odtial kupovat, a uz asi len dopouzívala tie co si odtial kupila. Aj ja tak to dopouzívam, ale preto, ze som o tomto pocula si uz tiez nechcem preto kupovat. Mam aj z avonu hreben, ale ten sa dopouzívat nedá.

ln

ahoj Lolka,ja som veriaca a z avonu si sice privelmi neobjednavam,ked aj tak len neaku drobnost a z oriflame nie je sice moja najoblubenejsia znacka,ale ak maju niektore vyrobky vo vyhodnej zlavne tak si zvyknem dost casto objednavat:)ale kedze som veriaca tak to s tym satanizmom ma dost zaskocilo a neviem ci si budem objednavat dalej...a nemoze to byt len klebeta?kde si sa to vlastne dozvedela?

Lolka

Prave preto ak je v avone zapojený satanizmus, preto sa mas vyslobodit z kupovania tých výrobkov. Mozno celá cirkev o tom nevie ze sú tie znacky spojené so satanizmom, inak by to zakazala katolíkom ako tu magiu, jogu a tak. Ale to je tvoja vola ako sa rozhodnes.

lalik

Ten co veri v boha, by nemal verit v taketo hluposti. Kresanska viera taketo nieco zakazuje. Aj bielu ci ciernu magiu, ci vestice, satanizmus.....

kiki

Lolka prestan prosim ta s tymi somarinami, ved to je smiesne. Ja som si kedysi daaavno z avonu objednavala a nemam pocit ze by to bolo kvoli tomu ze som bola zavisla (mm zavisla na avone,no zaujimave). Prestala som si objednavat lebo som nasla kozmetiku, ktoru mi viac vyhovuje a ziadne abstinencne prizanky som nemala,neuveritelne co?

Lolka

no mala si pravdu z oriflame obsahuju ten sulfát. To je teda chemická latka? Tak to sa velmi obhajuju ze oriflame je z prírodnych, tak to by som ani nepovedala, ten sulfát mi neznie ako bylinka.

Lolka

aha tak sa vyznas, ze tie zlozky nie sú prírodné. Mam aj nejaké sampony z oriflame neminuté, neviem co obsahu, kupila som si sampon v lekárni na vypadávanie vlasov ten som pouzívala ten bol myslím dobrý. Tak idem sa pozriet co tie moje sampony vlastne obsahujú.