ZUBY MUDROSTI

hmmmmmm

lebo mi vravela doktorka ze v blave sa plati za to a ze v nitre nevie ze sa mam opytat...uz som u zubara dost odsedela tak snad aj toto prezijem :)

janka

Ja mám tiež veľmi nahusto zuby...preto mi 8 nevedeli vyrásť - veľmi ma tlačili a vytláčali 7 von. Za operáciu sa neplatí, ..prišla som na chirurgiu, spravili mi rentgén, objednali na presná dátum a hodinu (to ti nebudú robiť asi hneď). Sadneš si do kresla, hodia na teba plachtu ako pri operácii. Samozrejme ti pichnú injekciu, nič nebudeš cítiť. Prvý zub mi vyberali 40 minút, druhý 3 minúty. Na druhý deň prídeš na kontrolu, vyčistia, ak bude všetko OK, o týždeň ti vyberú stehy....(nie je to nič horšie ako keď ti zubárka vŕta zub...)

hmmmmmm

viete mne to maju kvoli strojceku vyberat lebo som ho kedysi nosila a doktorka povedala ze ked mi vyjdu osmicky tak sa mi to zhusti a znova pokrivy...takze lepsie to bude vybrat...a cenu neviete?

janka

Zuby ti budú vyberať na chirurgii, tvoj zubár by ťa mal niekde poslať (konkrétne ti povie kam máš ísť, ak nie opýtaj sa..). Mne vyberali zuby 2-krát. Nie je to nič strašné, prvý krát pohoda, druhý krát som dostala infekciu, 2 týždne som revala.... 3 dni nebudeš môsť papať-iba polievočky a tak..potom odpuchneš...

vila1240

ja som bola na snímok, vraj ich mam, aj ked mi vobec nevyrastli. kedže ma to nebolí tak s tým nerobime nič.

wero

ja chodim k zubarovi do BA a nas zubar poslal bracha na zubnu chirurgiu,neviem co povedal tebe
lekari maju svojich zmluvnych,ak su privatni...oni ta odporucia a tak...

kkkkk

mne vyberali oba spodne, naraz. jeden som uz mala prerezany, a druhy ani velmi nie. zakrok nieje nic strasne v porovnani s bolestou, ked ti zuby rastu. aspon v mojom pripade. cely zakrok trval asi 40 min, potom som opuchla ako syslik, take tri dni som nemohla papkat nic ine, len tekutu stravu, kedze som nemohla otvorit usta. ale po takych 3-4 dni to uz je v pohodicke

wero

ja osobne mam len horne,spodne som nemala ani zalozene,ale mojmu bratovi spodne vybrali,lebo ich mal prirastene o sanku tak,ze nemohol ani kusat
myslim,ze to nerobia naraz,lebo by si nemohol/a vobec jest