Domaca pekareň chleba

Karamelka 222

co sa tyka kuchynskych spotrebicov a acelkovo spotrebicov do domacnosti som za znacku orava.eu :) poskytujú kvalitné spotrebiče so zaujímavým dizajnom za fajn cenu

9titinka5

tiez mam sanu a uplna spokojnost, mam najmensiu nezabere vela miesta , tiez peciem bezlepkove, to z obchodu sa neda jest :-)

martina88

Ja mam Sana Bread Maker Basic, pouzivam ju na bezlepkove pecenie a som spokojna, rozumna cena za kvalitny vyrobok, setri miesto a aj dizajn je pekny.-odkaz odstránený-

hviezda01

Ja tam robievam aj kysnuté cesto.Nikdy som nerobila knedlu,ale odkedy mám pekárničku,tak knedlu nekupujem..:-)

andrea19860

Ja sa snažím čo najmenej vecí kupovať v obchode, tak som si pred rokom po dlhom zvážení tiež zadovážila mašinku na pečenie chleba. Ako je tu už spomenuté, je to pekárnička Sana a z tejto rady mám Basic. Skvelo spĺňa ten hlavný účel – teda pečenie chleba, ale pripravujem v nej aj domáce jogurty, acidko a pečiem mäso, vždy skúšam nejaké nové recepty. Je to paráda, keď si niečo môžete vyrobiť sami a viete, čo do toho dávate. Objednala som vtedy z inej stránky - vitarian.sk

Magda123

Dobrý deň, mám skúsenosti s pekárničkou Sana, pečie skvelý chlebík a okrem neho sa dá pomocou pekárničky pripraviť aj marmeláda alebo jogurty :-) Mám konkrétne pekáreň z tejto stránky www.pekarensana.sk a som veľmi spokojná. Skúšala som aj prípravu syru Tempeh a vydaril sa skvele. Vrelo odporúčam :-)

zrejmicka

Ahojte, ja si tento spotrebic neviem vynachvalit, na Slovensku by mi bol nanic, lebo tam sa da klasicky chlieb kupit vsade, ale zijem v zahranici a chlieb je zakladom nasej stravy, tak pekaren fici kazdy druhy den. Niekto sa tu pytal, na co si treba dat pri kupe pozor: neviem, ci sa doma da kupit pekaren bez okienka, ale okienko sposobuje to, ze sa na nom kondenzuje para, ktora kvapka na chlieb, co nie je velmi dobre, idealna pekaren ma taktiez predhrievanie surovin, takto sa zaruci, ze chlieb je vzdy rovnakej kvality. No a ta moja ma aj specialny otvorcek na susene drozdie, ktore si pekaren prida, kedy uzna za vhodne, takze chlieb vzdy krasne vykysne bez toho, aby drozdie "klacalo" vo vode v pekarni. Takisto pre mna bola rozhodujuca hlucnost pekarne. Nasa ma 43 dbA, co sa neda porovnat s napriklad Mouline XXL, ktora ma 58 dbA a Eta Harmony ma 53 dbA. Po dopeceni je chlieb nadalej prihrievany, raz sme ho vybrali z pekarne az tri hodiny po ukonceni pecenia a bol taky krasny ako vzdy...Mnohe pekarky sa stazuju, ze chlieb im navlhne, ked ho nevytiahnu hned, ja takyto problem nepoznam. No a potom tvar pekarne - vacsina pekarni je skor ovalna, preto potrebuju dva haky, nasa je uzsia a vyssia, tvar chleba je krajsi, lepsie sa vymiesi a staci jeden hak. Co nepochopim je to, ze napriklad Eta Harmony nema rucku na nadobe, nechapem, za co sa z pekarne vytiahne...Takisto ma zaujimalo, ako sa peciaca nadoba nasadzuje. Ja ju len vlozim do pekarne a zlahka pootocim, nemusim vyvinut ziadne nasilie alebo cakat, kym tam "zacvakne".