Domaca pekareň chleba

43

nie rozky sa piect nedaju,da sa tam len cesto vymiesit a vykysnut na rozky,bagety a rozne kolace,nakypy,faširky .ja som skusala aj varit lekvar v lete v pekarnicke lebo je tam program na to,ale nemozem povedat ze by som bola spokojna s tym vysledkom,priznam s anechla somtamovocie rozvarit,co j evyhoda ze to stale mieša a neprihori ten lekavr ale pokial nepouzivate ziadne gelfixy ako ja tak som to musela dorobit na panvici potom.

schelby

No my mame doma domacu pekarnicku, neviem aku znacku ani,ale asi nic "znackove". My sme piekli chlebik kazdy den, teraz uz nie tak casto, ja osobne chlieb jem minimalne, a ked si uepecieme vydrzi aj dva dni, obcas sa dojeda aj na treti, podla chuti:-) a ako napisala 43 je vyborna na miesenie cesta, a na kysnutie, na kolace, osie hniezda apodobne chutovky, da sa v nej upiect skvela a chutna vianocka:-) Myslim, ze sa urcite v domacnosti vyuzije, aj ked raz za cas mame doma aj kupovany chlebik:-)

43

ja mam etu maximu.
zozaciatku som ju pouzivala kazdy den ale teraz uz len obcas.manzelovi chlieb od tial nechuti a mne zase tak chuti ze som schopna ho zjest este teply n aposedenie.
ale tym ze som zacala aj priberat tak som pecenie chlebika veru zrusila.
co si neviem vynachvalit je pouzivanie pekarne na kysnute knedle,kolace a rozne nakypy .cesto sa velmi dobre vymiesa a rychle vykysne.ale uz by somsi ju asi nekupila sama,jedine ze by som ju dostala ako darcek.