kto berie lyndinette? kuk sem prooosiim!

Príspevok v téme: kto berie lyndinette? kuk sem prooosiim!
yeadine

ahojte baby.. mám taký menší problém... kupila som si hm hm do zásoby tieto antikoncepčné tabletky.. lyndinette.. a ako som zistila nesadli mi :( a tak mi celé 3 mesačné balenie vyšlo na nič.. takže tie 3 blistre.. čo máte na 3 mesiace by som chcela predať... predala by som vám ich za 500 SK tuším na eurá tak je to 17 eur.. nejak:) tak píšte a potom sa spojíme cez mail.. ja budem velice rada ak mi nebudu len v skrinke ležať.. poslala by som vám ich na dobierku cez poštu.. dkaujem

Aduliena

Len ja mám pocit, ako keby som mala menzes dva týždne. Je to otrava keĎ týždeň pred menzesom mám ten tmavohnedý výtok a potom ešte aj menzes. Ide leto, to nebudem môcť ísť ani na kupko.... :o( A to nehovorím, že skrachujem na intimkách....

lovelylily

Aduliena - Ahoj, ano mne sa to stava...ale nie vytok ale troska krvacam...ale fakt malicko, za den asi kvapka...a nieje to len par dni pred pauzou, ale aj skor.. ale fakt miniaturne... jasne ze je to z HAK

Aduliena

Ahojte, poradíte? Tie ktoré berú Lyndinette20. Už druhý mesiac mám taký problém, že týždeň pred menzesom mám tmavohnedý výtok. Môže to súvisieť s HAK? Čo s tým? Stalo sa to niektorej z vás? Dík za odpovede.

lindynette20

ahoj, ja ich beriem,som spokojna... zaujimave,ako extremy v nas tieto tabletky vyvolavaju....napis mi prosim,ci sa jedna o lindynette 20 alebo 30? to je dost velky rozsiel a dohodneme sa...dakujem

linidette

aa prepáčte v mojom mene malo to bť linidette. ano.. niekomu sadnú niekomu nie. ale píšem tu pre tých samozrejme čo sadli ... nechcete ich? mne sú uplne na nič,,,

leerka

ja som mavala hrozne nalady, stale sa meniace, bola som otrasna, raz zduta, inokedy nasrata, nerozpravala som sa s piratelom, potom niekedy mozno aj vesela ...a hlavne som nemala chut na sex