:(

sandyyy

katusaa, co je kultivacia? Nejake podrobnejsie vysetrenie? Daj vediet, aj mne by bodlo, lebo ked mam nejaky problem, na nic nepridu, a potom sa "liecim sama", co temer nikdy k nicomu nevediet tiez.

leerka

jajuska zajdi radsej za tym lekarom, mozno to budu naozaj tie kvasinky a tie treba liecit, len tak sami od seba neodidu..... ja som na ot pouzivala batrafen krem a o par dni to bolo vpohode...gynekologa s aneboj, moe ti len pomoct

katusaa

Skusim ju prinutit nech mi urobi kultivaciu a ne ze tu budem chodit stale okolo horucej kase, uz ma to nebavi!
pacek

jajuska1185

mam ho asi dva dni...a proste na nohavickach ho nevidim, len ked si tam zajdem rukov..vyzera to ako skisnute mlieko....a pred kramami mavam taky skor "priesvitny"

fiona

ja ta chapem,ja tiez nemusim doktorov a najma na gyndu sa asi ziadna baba netesi,ale radsej ist ako zit s vytokom,ktoreho sa potom nebudes moct zbavit,hoci budes velmi chciet,tieto veci netreba podcenovat,viem to z vlastnej skusenosti...nejaky vytok ma byt,ale ked sa ti samej nezda,urcite to nebude ok,ved sa poznas

katusaa

Ja mam taky isty problem ako ty. Husty, zapachajuci vytok. Raz za cca pol roka mavam svrbenie. Bola som u gyndy, dala mi Candibene tabletky + krem, ked by to svrbelo a myslis ze zabrali? PRD makovy!! Musim ist znova :((

jajuska1185

wrrr neexistuje neico ako sa toho zbavit bez lekara??? mne to svrbenie nevadi, necitim ho, iba na dotyk... ale ja sa bojim lekarov ak umieram nechcem to vediet:D