Tehotná - bez príznakov? (zatiaľ)

Príspevok v téme: Tehotná - bez príznakov? (zatiaľ)
luniatko

Prosím Vás kedy približne sa začínajú prejavovať príznaky tehotenstva? Ja by som mala byť v 5. týždni (ešte nepotvrdené), vyšli mi 3 pozitívne testy, ale nemám vôbec žiadne príznaky. Nič... Len ma občas zabolí brucho alebo ma bolí ako keď mám dostať menštruáciu... Viete mi povedať kedy začnú nejaké príznaky? Niežeby som ich chcela, ale normálne sa bojím. Manžel hovorí, že môžem byť rada, že mi nič nie je :) Ďakujem

leerka

luniatko a kedy zistis, ci si skutocne tehotna,,,,si objednana k lekarovi....tak ti drzim palce, aby ste boli "v tom" ked si to tak hrozne prajete...

luniatko

ďakujem veľmi pekne tehula, aj pre mňa to bude (už teraz je) krásne obdobie :) či už s príznakmi alebo bez. Aj tebe prajem len to naj...

tehula

ja som v tehotenstve nemala ziadne priznaky, iba mi rastlo brusko. keby sme nepracovali na babätku, tak ani neviem, ze som tehotna. bolo to pre mna najkrajsie obdobie v zivote. prajem vela stastia,Luniatko

luniatko

a vieš čo je ešte divné? robila som si v strede cyklu - približne keď mi vystúpila teplota - ovulačné testy 3 - a boli negatívne... takže nechápem, muselo to byť inokedy aj napriek tej teplote...

luniatko

no mešká mi :) veď som rada, len už to chcem mať potvrdené, že som naozaj tehu... ja som si už povedala, že nech mi je zle ako chce, nech zvraciam aj celý deň len nech otehotniem... tak som šťastná, ale také obavy a strach sú tam vždy... Len som chcela vedieť, kedy sa to asi začína objavovať

severanka

jajqa: ďakujeme za príspevok, bolo to nesmierne obohacujúce si prečítať, ako si mala 3 mesiace pravidelnú menštruáciu e tarz ti mešká 9 dní a bolí ťa brucho :D ale nie, sprav si test ak máš pochybnosť... :)

jajqa

mne tiez meska menstruacia uz 9 dni ako zvykla mi aj predtym ale posledne 3 mesiace som mala pravidelne ...tak zato mi je to take cudne ...dufam ze nesom tehotna heh ...ale tez ma boli brucho uz niekolko dni ako by som to uz mala dostat ale nic stale este ...

severanka

presne tak, môžeš byť rada že ti nič nie je... niektoré ženy nemajú žiadne iné príznaky, a ty predsa jeden máš nie? mešká ti menštruácia :D mne by to stačilo :D