Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

zdencici

Aj hrubsie stehna mozu byt svojim sposobom pekne::DD mne sa to napr. paci ked ma baba celkom pevnu postavu a hrubsie stehna ako napr. Beyonce a celkovo cernosky alebo spanielky..podla mojho nazoru to vyzera urcite lepsie ako ked kazda druha baba chodi vychrtla s nohami tenkymi jak sparatka::DD

zuzic

alfabeta ja presne tak isto:)) aj ked brucho mam pekne vzdy mam stehna vacsia...a tak aj kazda zena v mojej rodine:)

alfabeta

Aj ja by som chcela mat krasne stihle stehna, ale viem, ze ich nikdy mat nebudem. Lebo aj ked som mala 48kg, tak stehna som mala na tu vahu pomerne dost objemne. Jednoducho mam geneticky dane, ze na tych stehnach mam toho tuku vzdy viac. Neverim, ze cvicenim sa to da upravit, lebo cvicim vela :). Isteze cvicenie pomoze, ale nepomoze zbavit sa tuku vyslovene na stehnach...to je moj nazor.

firefly

Ano pomaha.Ale popri tom este cvicim.V casopisoch som citala,ze staci tak 100 skokov,ale ja som zvykla skakat minimalne 15 min. =)

firefly

sade8 :)
Ja namiesto steppera skacem cez svihadlo (prinajmensom ekonomickejsie=) ).Zacala som ranajkovat,desiatujem ovocie,obedujem normalne,olovrant je caj ci sladkost a vecera activia alebo zelenina.Nikdy som sa nejak neprejedala,aj ked,sladke lubim.Takze neviem co este skresat co sa stravy tyka.Cez leto som jedla ovocie a zeleninu, jedine normalne jedlo bol obed + vylucila som sladkosti.Za dva mesiace bolo dole 6 kil.Ale pribrala som ich ani nie v priebehu mesiaca,ked som zacala poriadne jest.

sade8

firefly

no ja som mala tento problem tiez kedysi - obvod az 60 - ale zmenila som sa, zacala som jest aj desiatu a ubrala z vecere - a bolo to islo to krasne dole ale trvalo to nejaku dobu teraz mam 5 az 6 cm menej ako kedy ale chcem nieco pre seba este urobit - a preto uvazujem o kupe steppera

firefly

Boze ludia,resp.nezne pohlavie :) Ja mam obvod stehna 58,teraz ked tu citam o nejakych 45 cm tak som zdeprimovana. Stehno kt,ma obvod 50 nemoze byt hrube :) Ja som mala v lete 54 a v pohode som nosila slimky.Za tu zimu sa na mna zas co to nalepilo,cvicim,skusam to dat dole,ale mam pocit ako by mi z toho cvicenia nohy praveze hrubli :/ Moze to byt tak, ze najprv sa mi spevnia svaly (preto su hrubsie) a potom ten tuk zacne pomaly ubudat?Ci je to len milna predstava kt.sa zbytocne utesujem ?:)