Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

smajlaaa

čo bláznite preboha? ja mam mám 163 cm obvod stehna 44 cm a strašne by som chcela pribrať..ja byť vami vôbec sa nestresujem !!!!

fiihaaa

to shill: ahooooooooj :) a ta vaha co mas, rto si chudlaalebo to mas prirodzene? lebo ja chcem ist na orgnaku vahu a som rovako vysoka a ko ty a mam az 55 kg :((((
neviem ako NA TO

Monda10

Ahojte baby,

mám ten istý problém ako aj vy a napreik tomu, že som športovec a radachodím do posilky, tiež mám dosť hrubé, veľké stehná a ešte k tomu aj lýkta. Skúste sa pozrieť na túto stránku. Je tam písané o zmenšovaní stehien a zároveň aj formovanie zadku, to ide ruka v ruke. A je tam písaná svätá pravda. Takže ja som si to vytlačila a idem to skúsiť. Ahojte Monik

shill

ja mam 163cm 49kg..stehna mam 47cm pas 64cm boky 86cm...je to velmi vela?..vstale mi vadili stehna pretoze som vstale tuzila po chodych nohach...ale dopracova sa k tomu je velmi tazke..

ikuska

schody!! skusajte chodit po schodoch potom cvicit pile drepy a vypady!! najlepsie je fitko ae ked nie je moznost tak aspon nieco

Zuzul

Baby skuste sa ist vyhopsat na nejaku ska party, alebo skratka na akykolvek koncert, festival :) ja napriklad neviem prestat skakat az kym sa cely program neskonci a namakam si nohy riadne :)

Sasa222

ja mam obvod stehien 47,,ale tiez sa mi zdaju nake divne.. lebo nejsu vobec spevnene... musim zacat behať a všetko bude fajn :)