ORGAZMUS- vaginálny///klitoriálny---prieskum :))

Príspevok v téme: ORGAZMUS- vaginálny///klitoriálny---prieskum :))
orgasticka pani

čaute totoje len prieskum!!!prosím odpovedajte kočky!

1- zažívate pri sexe len klirotialny, vaginalny alebo oba?

2- ktorý je lepší? dá sa to porovnať?

3- vieme ako dosahujeme klitoriálny. ale ako na ten vaginálny? penisom- pri akej polohe? alebo jeho rukou?

ahojte, dufam ze sa dočkám odpovedí, dakujem kočky:))) krásny dnik

sydney

1. naraz som ich nikdy nemala,vacsinou vsak klitoralny,vaginalny mi privodi iba partner (nechapem:D)
2.klitoralny dosiahnem rychlejsie,ale ten vaginalny stoji za to,je torchu iny,lepsi
3. vaginalny mi zatial privodil len partner - a rukou! trvalo to dlhsie,ako pri klitoralnom,ale stalo to za to. ale clekovo sa vobec nesustredim na to ,,tak,a teraz dosiahnem orgazmus" lebo vtedy to na ten just nepride,treba si radsej vychutnavat tu chvilu :)

Pitbullocka

Kedy zistím že už som? Buď pri klit. alebo vag. orgazme hm? Mala osm iba pár krát sex a chcela by som to dopredu vedieť.

Optimista_dozaista

1.pri sexe vzdy v prvom kole vaginalny, niekedy, ked ten druhy uz v dalsich kolach dlho nahaname, tak staci klitorialny,
2.ked si to robim sama, tak sa vobec nepokusam ist dnu a dosahovat vaginalny, pretoze sa mi vtedy viac ziada klitorialny, pri sexe je ale lepsi vaginalny,
3.penisom pri spravnej polohe, najmä, ked som ja dole. Rukou to uz bolo, ale s priatelom nas to velmi nebavi.

jaaa

chcem sa vas spytat, ci niektora z vas baby zaziva vag. orgazmus drazdenim klitorisu? je to moj pripad a zda sa mi to cudne, ale urcite je to mozne, tak chcem vedeit ci nie som sama ;) najlespie prudom vody zo sprchy ;) dik za odpovede