Je psycholog zadarmo?

xyz

severanka ale ona tam chodi uz niekolko rokov a nie len jeden mesiac ale teraz neviem ci to je psycholog alebo psychiater,ale ona k tej doktorke chodila na sedenia

severanka

xyz: nemysli si že akonáhle začneš chodiť k psychologovi, máš zaručene po problémoch a hneď si vyliečený... to dievča s bulímiou má asi vážnejší a hlbší problém, perto sa z toho ešte hneď nedostala... btw, ak berie lieky, nechodí skôr k psychiatrovi?

xyz

ja uz na staste pracu mam,tak k psychologovi uz nemusim ist,ale poznam jednu,co tam chodi,lebo ma problemy s bulimiou a uz tam chodi dlhsie,ale ze sa z toho stale nedostala a len pribera z liekov proti depresii

joni_

xyz: mas zaujem navstivit psychologa, alebo tu chces diskutovat o tom co mas proti psychologom? teraz celkom nechapem...

xyz

zrovna pozeram na ten clanok a ta pani mala 41 rokov a ju trapilo,ze nema v podstate nikoho len pracu a ze na dovolenku nema ist s kym,ze vzdy tam chodia minimalne poparovani ludia a ten psycholog jej poradil ze asi nie je na tomto svete,aby si zalozila rodinu a nech skusi internet,ze tam moze stretnut plno ludi alebo nech vyhlada psychologa alebo nech ide do lesa a nech hovori o svojich pocitoch so stromami,kvetinami,motylmi,vzduchom,slnkom a ze nech si predstavi,ze keby mozu hovorit,ze co by jej odpovedali???
tak takuto pomoc si od psychologa skutocne nepredstavujem,by som sa ho spytala,ci na niecom frci a ci sam nechce vyhladat psychologicku pomoc

joni_

xyz: nepozeraj na skusenosti druhych a skus to sama, ked nevidis do duse ineho cloveka, nemozes vediet ci tie rady psychologa boli dobre alebo zle, ani sa nemozes riadit radami, ktore boli urcene niekomu inemu...

xyz

joni ja som raz citala jeden clanok,kde jedna pani pisala ze je sama a ze vsetci uz maju partnera a rodinu a ona ma uz len brata a jeho rodinu,ze rodicia im uz zomreli a ten psycholog,co jej poradil,no skoro ma trafilo,ze nech ide do lesa a ze co by jej povedali stromy keby vedia hovorit a podobne rady,ved by som si na jej mieste rovno hodila maslu