Je psycholog zadarmo?

severanka

no no no: aby si sa nezbláznila z toho lístka... netuším prečo ho tvoja psychologička pýtala, ale zase troška sa vyznám... :) tak kľud... :) hovorím len, že psycholog nie je lekár, preto nevidím dôvod na výmenný lístok...

vsevedka

re: :/
V Banskej Bystrici funguje poradňa, ktorá sa volá PON (Pomoc obetiam násilia).Tel.kontakt:048/4152323
Aj na tejto linke by ti možno poradili psychológa, ale tu niektoré dni dochádza aj právnička, ktorá taktiež má bezplatné konzultácie, takže by si si ako študentka mohla ušetriť veľa peňazí, nakoľko dnes sú právnici veľmi drahí.Tak snáď ti aj táto rada pomôže, keďže ťa tvoja matka(nezaslúži si aby si ju tak ani volala) verbálne napáda(nadáva ti ako si písala) a ťahá ťa po súdoch, vlastne kôli tomu, že ona si nesplnila povinnosť zaplatiť ti výživné.

no no no

hej ty severanka

povedala som, ze som listok potrebovala, tak asi sa mi to nesnivalo, je ti to jasne? ked som potrebovala, tak ty mi nebudes pisat, ze ho nepotrebujem. myslis ze ta psychologicka si ho pytala len tak, aby mala na čo písat? ccc

mia

pozna niekto dobreho psychologa v bratislave?chcela by som pomoct mojej mame a prehovorit ju tam.z nicoho na tomto svete sa nedokaze tesit a tymi svojimi stavmi nici aj mna a sestru.boli nas to pozerat sa na nu,chceme aby bola spokojna.len nedavno si nasla pracu,takze penazi nazvys nemame.ak viete o nejakom dobrom a bezplatnom psychologovi,bola by som vdacna za info.

rrrrrrrrrrr

nedá mi to nereagovať, ale tým že sa tu jedna s druhou hádate určite zakladateľke témy nepomôžete. Takže by bodlo písať viac k veci ako od veci...toť vše

odpoved

Vsevedka, ty si taka vsevedka ako chrobak truhlik..je moj problem ako sa vyjadrujem ci zargonom alebo odborne..Teraz som vo svojom volnom case, takze sa mozem vyjadrovat zargonom, a ak mas s tym problem-poviem ti to "asertivne"-daj si studenu sprchu!!Nevies co ja robim a nerobim a aku mam napln prace, tak laskavo mi nehovor co mam vediet a nemam vediet o poradenstve, poruchach, atd. ..Radsej sa staraj o vlastnu kompetentnost, lebo clovek ktory povie ze ku psychologovi odporuca psychiater, asi moc kompetentny nie je..Tolko k tebe..Co sa tyka vhodnosti CPPPaP, pokojne mozes ist aj tam aj ked mas 21, nakolko v poradni sa pracuje so mladsimi aj starsimi, a nie je zamerana len na mladsi skolsky vek, dost omyl, chodia tu ludia s roznymi problemami, vztahovymi, psychosomatickymi, depresiami, oct-ckom, atd..Viac ak chces :/,nechaj mi mail, napisem..lebo myslim ze takto na stranke sa vyjadrovat kvoli niektorym mudrym ludom nema zmysel..

joni_

k psychologovi co mi odporucila obvodna som potrebovala listok a bolo to zadarmo, lebo mal zmluvu s poistovnou, k sukromnemu psychologovi som listok nepotrebovala a platila som kazde sedenie

Lolka

vsevedka, ale mozno by jej ani ten psychiater nepomohol ved ked sa na druhý den zabila, psychiater predpíse lieky a to treba dlhodobu liecbu, mozno ani ten psychiater by jej tak nepomohol, lebo u psychologa sa moze vyrozprávat s problémom co ju trápi, a psychiater hlavne určuje lieky. U psychiatra mozes byt vnutri asi len 15-20 minut, ale u psychologicky aj 2 hodiny. Keby aj psycholog odhadol jej pricinu poslal by ju k psychiatrovi, ale mozno ozaj keby ju lepsie odhadol tak by jej dal iné rady. A k tomu vymennému lístku, výmenný lístok je potrebný, a u psychologicky sa neplatí.