Problém so zaspávaním

Aly

Tak som tu znovu, pred rokom som pisala o mojom probleme so zaspavanim, no a po roku mozem skonstatovat ze je to to iste, ak nie este horsie. Brala som lieky na spanie asi 6 mesiacov, vtedy sa to zlepsilo, no rozhodla som sa skoncit s nimi, lebo do nekonecna sa to neda.
Prosim poradte mi niekto ako vypnut mysel ked si clovek lahne, aby nerozmyslal do diva niekolko hodin.
Dakujem

kajtan

V prvom rade chcem poradit ziadne lieky,lebo organizmus ak si zvykne na lieky tak potom uz bude problem zaspat a organizmus bude vyzadovat tieto lieky na spanie.Ak mozem poradit,pozrite si moju stranku a popripade sa mi ozvyte kaitan.wbl.sk viem pomost so spankom

Aly

Livia dakujem, no mne to trva uz 2 roky. Takze som musela zacat pred polrokom brat lieky, uz som to nevydrzala. Dieta mam prve a uz v tehotenstve mi to zacalo. Inak stres nemam, dietatko je zlate, tak neviem. O joge som premyslala musim zajst a skusit.

livia001

a este Joga je velmi dobrym relaxacnym cvicenim kde ak sa to naucis po case(ak si ten typ co by mal o tom zaujem) si dokazes sama uvolnit telo a aj mysel a verim ze to by tiez urcite pomohlo, ale nie kazdeho joga bavi...

livia001

podla mna je to tym ze mas stresove obdobie, resp. by to tym mohlo byt. myslim tym dieta. neviem ci je to tvoje prve ci dalsie, ale verim ze to dokaze zene riadne rozhdzat zivot. ja som mala take iste problemi pocas celej vysokej skoly a zaspavanie bolo pre man utrpenim. trvalo mi to min. 2hod. vtedy som si pomahala lexaurinom a zaberal mi perfektne. vobec som si na nho nenavykla a po skonceni vysky som spala ako baby. ok sem tam aj teraz ma chyti dlhsie zaspavanie, ale je to skor rarita a vtedy si dam stvrtku lexaurinu a spiiiiiim:-)j aivem ze je to chemia ale ten stav ked je clovek dlhodobo nevyspaty je podla mna ovela skodlivejsi ako ta mala davka lieku.

Aly

Tak som tu znova problém stále rovnaký, s tým rozdielom že teraz som na tabletkách. Skúšala som vysadiť no vratilo sa to, prosím poradte mi niekto ako zastavit tok myšlienok, ked človek chce spat. Inak skúsila som už aj hypnózu a akupunktúru a nič