skusenost s krstom

sára

Preboha, preberte sa! Je 21.storočie, načo chcete dávať krstiť deti a patriť do nejakej cirkvi a mať na všetko jej súhlas ako v stredoveku??? Vaše dieťa nemá nijaký "dedičný hriech," je to debilina jak mraky, je to krásny tvor, ktorý patrí len vám! Vy mu dajte meno a prijmite ho do svojho sveta a rodiny! Nevidíte, že náboženstvo je duševná porucha ľudí a cirkev perfektne premyslená mašinéria zložená z buzerantov a pedofilov žijúcich z vašich peňazí? Ľudia, a zvlášť ženy, preberte sa! Dobre si prečítajte Starý zákon - kniha plná masových vrážd boha, sexuálnych úchylok a zvráteností! Čítajte to srdcom a musíte sa zhroziť, že toto chcete učiť svoje deti!!! To si od vás nezaslúžia, vychovajte z nich zdravé a sebavedomé osobnosti schopné kriticky myslieť a spoľahnúť sa samé na seba v tomto svete!!!

www.geocities.com

livia007

darling, neviem preco tu ides sudit inych. ona s nim bola 3 roky a po 1 a pol roku skusania sa rozhodla vydat a mat opet deti tak si to zrataj-deti mala az po sobasi-cize po 3 rokoch.a aj keby ich mala po dni znamosti tak to nie je na tebe ich sudit. ale mysim si ze sme aj tak vybocili od otazky . takze ti prajem krasny zasneny zivot- ano cirkev ta vzdy podrzi- iba ze by nie :-)))))))))) ale tebe sa to iste nestane lebo ty si ukazkou viery!!

snehulienka*

Vypisovat Vatikanu zrovna nie je dobry postup :) ale to nic... a za rok a pol stihnut sa vydat a este mat aj dve deti, s ktorymi chodi stale do kostola, to je teda vec :) A tej poslednej tvojej vete nerozumiem, asi si tam slovo svetska nechcela napisat:)

livia007

ano ?? no moja kamaratka vypisovala vatikanu rok a pol a nic. stale je to v procese riesenia- myslis,z jej Boh odpusti, ze sa opet vydala a ma 2 krastne deti s kt. chodi stale do koslola a podobne?? no ja si myslim,ze ano a ak ma s tym vatikan problem- tak to je vec svetska...

livia007

a este k cirkvi a respektovaniu poziadaviek oboch stran-cirkev urobila tolko svinstiev, zverstiev v minulosti e este stale robi ,ze ked dojdeme k otazke krstu tak je to v porovnani s tym absolutne nic!!!! ja som krestanka ale ked dojdeme ku teme cirkev tak sa hambim-jedna mala osob kt. ma dokazala utvrdit vo viere bol J.Pavol druhy,bohuzial takychto osob je malo. takze ak cirkev ide niekoho sudit za rozvod-lebo manzel ju tyral a podobne tak nech prv zhliadne na svoje zverstva.

panča

no tak skoro som odpadla...tak snehulienka-ona zrejme vie, preco chce dat dieta pokrstit a to, ze nemali svadbu v kostole predsa neznamena, ze su nejaki ,,nehodni,, ludia. chcela pomoc a radu, nie kazanie

livia007

oh my god!!! to co ju tu idete sudit?? ked chce dieta pokrstit tak necho ho da. a to ze mali obrat na urade to je ich vec. to kazdy z vas je tu svetec, kdy nespravil chybu. to kazdy je bez vini,ze moze hodit kamenom?? otazka nebola ci ona vedie dokonaly zivot ,ale ci mal niekto problem s krstnim dietata ak neboli zosobaseni v koslole( nevieme preco a je to jedno). 90%krestanov su akoze krestania ale mozno pre vas su obrazom pravej vieri lebo chodia do kosltola a bla bla ale zivot kt. vedu v sukromi je mozno... dieta je nevinne a nevidim dovod aby nemohlo byt pokrstene a matka ma pravo ho dat pokrstit.