Manazment - co to vlastne je??

hmm...

zabicka moja zlata, ja si o sebe nemyslim ze som nejaka bohyne, len som reagovala na tvoj pripvevok - citujem: "... to si odkial zobral/a ze manazment sa studuje na vyske?? ja som sa to tiez ucila a pritom mam len obycajne SOU!!! BOZE BOZE..trosku rozmyslaj co pises..." - musim povedat ze poprve napisala si hlupost a po druhe este takym sposobom, ze skor to vyzera, ze ty si o sebe myslim, ze si nejaka bohyna alebo co... Uz vobec nebola rec o tom, ci potrebujes vysku na to, aby si mohla dobre robit svoju pracu - s tym teda suhlasim, ze nie, nepotrebujes... takze oporucam ti len trosku sa skrotit.

nezamestnana

ako som ju dostala? no jednoducho...dala som si inzerat ze hladam pracu a ta pani sa mi ozvala!! co je na tom nepochopitelne!!!! ako si sama napisala nie kazdy robi to co vystuduje!! a ze ja som tu ta co nic nevie :(

...

sak nikto tu nehovori ze si tupa, teda ja isto nie, a tiez nevravim ze ten manazment studujem, ale manazment je siroky pojem, a ja nevravim ze to nemôze robit niekto kto nema vysku, sak teraz aj ten vystudovany robi uplne nieco ine, ale ide o to, ze ani nevedela co manazment znamena, a ze nechapem ako mohla dostat ponuku ked nevie co bude robit

zabicka1611

pozrite sa baby...to ze to studujete neznamena ze ste bohyne..ze viete viac nez ja alebo nietko iny!! Moja sesterka to ani nestudovala ani na strednej to nemali a je uspesnou manazerkou!! takze podla mna ked mas na nieco a ides si za tym ti je skola tak na ....!!! ved na to ti predsa poskytuju firmy skolenia nie?!! a nie kazdy je taky tupy ako si Vy myslite o mne!! :)

...

vies zabicka, ja som sa na strednej tiez ucila manazment, to hadam kazda skola okrem gympla, ale je rozdiel mat to na strednej par hodin, ako na vyske studovat to 5 rokov, a manazment je rôzny, krizovy, bezpecnostny riadiaci a kazdy je o uplne niecom inom,

hmm...

no vidim ze happi a zabicka, to su dve co sa v problematike manazmentu naozaj "vyznaju".. predavacka- manazerka tovaru - haha... a auto je chodiaca skrina nie? Prepac zabicka ale musim povedat, ze tak to aj vyzera, ze mas to "obycajne SOU" - ako si to ty nazvala. Je snad rozdiel, ked som sa na skole ucila co je manazment - to znamena, ze viem co ten pojem znamena, ale studovat to - to mozes len na vysokej skole moja, vies?