neveim na čom som .. nafuknuta tehotna..nejde to do kopi

Príspevok v téme: neveim na čom som .. nafuknuta tehotna..nejde to do kopi
ako to je

ahjte .. takže strašne som sa zlakla.. pretože.. dala som sa na zdraví život. a .... začala som pravidelne cvičiť papať primerane.. a aj svali mám na brušku.. aj nohy. všetko je ok.. aj bereim antikoncepciu.. menzes zatiaľ ok.. ale strašne mám napuchnuté burško. teda ani nie napuchnuté ale ako keby tam niečo rastlo.. mám obavyaj keď viem že asi tehotná nemôžem byť.. al bojím sa ako by som ešte zistila že som tehotná?

leerka

urcite to nebude v tehotnosti...... asi tym cvicenim.....mouno to bude tym, ze pijes moc tekutin alebo moc solis.....ty ako zena by si sa mala poradit s neakym trenerom, a ten by ti skor povedal....toto mi povedal aspon tatko moj....

ako to je

ano beriem pravidelne.. len mi nejde to .. do hlavy že cvičím aa brucho sa mi nezmenšuje len zväčšuje a toho som sa zlakla že čo ak... a správne cvičím lebo to je aj vidieť že mám ho tvrdé..... len ani tak vypučiť nemôžem a samé je to už vypučené čo robím zle.. celé telo mám spevnené .. citim to aj na nohách ale citim ako keby som mala viac tuku.. ako na tých .. svaloch ako keby to tak viselo a je to vidieť viac.. ja neviem malo papam teda neprejedam sa. cvičím .. a tak.. a nič.. mám 53 a chcela by som na 50 hm ale neviem kde robim chybu... som sa zlakla viete že či som neni nahodou tehotna.. keď to burško rastie ale asi to bude v inom ..

leerka

no ak beres antihu pravidelne a nevynechavas tabletky a nebrala si ATB,tak tehotna nemas byt z coho.....mozno je ot z toho cvicenia...

a ako zistit, ze si tehotna, no velmi jednoduhco, bud si kup test alebo navstiv lekara...