moj maly tretiak nakoniec zautocil

Príspevok v téme: moj maly tretiak nakoniec zautocil
ulla

mam 29 rokov a s manzelom (31) mam dve deti, 3-rocneho matuska a rocnu anitku...problem je taky: spozorovali sme na matuskovi problem a nevieme si rady, uz dlhsi cas ako zacal navstevovat 3.rocnik na nom vidime ze prestava rad chodit do skoly tak, ako to bolo v predchadzajucich rocnikoch. domov chodi zneceny,nervozny a niekedy s placom, ked sa spytame preco,stale mlci. strach prejavuje pri zmienke na skolu. uci sa vsak velmi dobre. na rodicovskom zdruzeni matuska ucitelka len chvalila, dobre sa uci, ma vela kamaratov,je druzny. S manzelom sme si vsimli ze je casto chory.raz ked opat lezal som mu sla skontrolovat teplotu. postrehla som ze teplomer ohrieva na lampe. rozhnevala som sa ze nas klame a snazi sa nechodit do skoly. zacal nariekat, kricat,plakat a hadzat sa o podlahu. povedala som ze bezdovodne nebude vymeskavat. usiel do kuchyne s placom, utekala som za nim. povedala som mu ze do skoly ide, prestal plakat, a zrazu na mna vytiahol zo suflika ten najvacsi kuchynsky noz. zacal kricat ze pokial ho donutim ist do skoly bodne ma...neskor sa ukludnil, mali by sme vyhladat pomoc psychiatra?

musska

asi ho sikanuju,.. treba to riesit.. Ale to ze vytiahol noz a chcel ta bodnut moze byt aj dosledok dlhodobeho ockovania nasilnymi pocitacovymi hrami, filmami, kupovanim detskych zbrani.. sice to vyzera nevinne ale decko to moze pekne zmagorit.. Mozno sa vas to netyka, len ma to tak napadlo. Moj kamos ma syna, ma 5 rokov, vkuse hra na PC strielacky, po dome beha s umelym nozom a spoza gauca na nas striela sniperkou.. tatkovi to pride mile, no mne to pride chore... co si o tom myslite?

adka00

No to urcite vyhladajte psychologa ,nepokusila si sa zistovat ci mu v skole volakto neublizuje ,alebo sedi na nom ucitelka?Ja som s mojim synom mala taketo problemy ked chodil do 4. tr. .Potom som ho zobrala psychiatricke az tam sa vysvitlo ze sa bal vetra.On ti bol sam doma a pozeral film o uraganoch a dostal strach nechcel mi chodit do skoly a vobec nikde lebo sa bal .No dosal lieky a preslo ho to ale nebolo to vtedy lahke a neprajem to nikomu ty vies o com hovorim urcite.Preto ti radim cim skor vyhladaj odbornika.A neboj prejde to urcite mu pomozu .

safa

podla mna nie psychiatra ale psychologa detskeho. mozno ze mu v skole ublizuju,sikana a podobne,ako ja vobec nechcem strasit,tak ale zjavne sa v tej skole nieco deje s cim ma dost problem..to spravanie sa mu podla toho ako pisete zmenilo dostatocne