3týždne na antibiotikách a stále chorá

Príspevok v téme: 3týždne na antibiotikách a stále chorá
kamoska

poradí niekto, čo mám robiť? od polovice januára som chorá, najprv som 2 týždne ležala, lebo som si myslela, že som prechladnutá, potom som sa trochu pozviechala ale stále som mala plný nos a bola som slabá. Pred 3 týždňami som vymrzla a zalomila.Bolelo ma hrdlo, mala som horúčku. Išla som k lekárke, dala mi antibiotiá Lekoklar. Vôbec nezabral, iba ma začala strašne bolievať hlava, zalahlo mi ucho. Tak som znovu navštívila lekáru a tá mi predpísala iné antibiotiká - Augmentin. A ani tie nezabrali, ale dostala som z nich mykózu, napriek tomu že som pri nich brala probiotiká.Som zúfalá, už ma chytá panika, že sa nevyzdravím.....poradí niekto, čo robiť?

ariela25

pýtaj sa na plucne. môže ísť o plucne chlamydie, su to take príznaky. povedz trebars, že ich mate v rodine, babka alebo niekto. to by ti mali dat hned vyšetriť.

/,/

Kamoška a chcela by si užívať prírodné prípravky na posilnenie imunity a prírodné antibiotikum propolisové tabletky?

leerka

kamoska, ja som toho helikobactera prekonala pred niekolkymi rokmi, nie tera, len sa mi to ukazalo na tych krvnych testoch....ja som mala streptokoka, a mne byvalo aj strasne zle pri srdci.....pripadala som si ako psychopat uz, bala som sa ist aj do obchodov, aby sa ma nedajboue predavacka nieco nepytala, alebo tam, kde bolo vela ludi....to bola hruza pr emna...ja som nevnimala ani obraz ani zvuk asi 3meisace..... a pri som srdci mi byvalo strasne horuco, som mylsela, ze uz mi budu musiet volat sanitku...a kazdu chvilu ma chodili hoere do izby kontrolovat rodicia, ked nepoculi ziadny zvuk, sa bali..... a ked som bola uz najzufalejisa, tak som navstivila bylinkarku.....a najlepsie bolo, ze som v tom case robila vodicak a ja so ani nevnimala kam mam ist, iba som isla..... ja som aj tak dost chuda, z 50kg som schudla na 47,5 a najnovsie som mala pred par dnami iba 45,5takze to nie je dobre...a nedari sa mi pribrat a pritom jem jak salena

kamoska

leerka, keby som schudla tak by som sa tesila, ale mne stale chuti:-) takze asi helicobakter to nebude. Priznaky mam: tlaky v hlave, plny nos, stale zalahnute ucho, ostry suchy kasel, mierne zdurene uzliny za usami.a ktomu ma zacali boliet zuby. Neviem sa sustredit na pracu, uz mi sef za to vynadal, ze nestiham terminy. Ale pracuj na plny vykon ked sa citis pod psa 2 mesiace.

kamoska

Jasné, že nič neurobila, len mi pozrela do krku.A eď som jej povedala, že očakávam aspoň to , že ma aspoň popočúva, tak s odutým ksichtom vstala a popočúvala a povedala, že všetko je čisté, a mám si kúpiť antitusikum. Vivat slovenské zdravotníctvo....som si práve pozerala odvody, platím zdravotnú poistku spolu so zamestnávateľom dohromady 9.500 Sk mesačne....

leerka

nechcem ta strasit, ale ja som mala v oktobri streptokokovu anginu, dala mi atb, ktore zabrali,ale kedze bolo v praci cela chodrych, zase sa mi to vratilo v novembri a dala mi zase atb, ktore som uzivala 2tyzdne a uplne mi posrali crevnu floru a nemohla som jest, tocila sa mi hlava,vsetko mi smrdelo...kazdy tyzden so chodila za lekarkou, nech so mnou nieco robi a jej odpoved, to si len anmyslas a nie si nahodou tehotna? az ked ju zastupovala ina, mi urobila vytez z hrdla a tam sa ukazalo, ze mam STREPTOKOKA, na kotreho mi nebola schopna urobit tsty uz vtedy..... a potom zse atb, tyzden a pol som nic nejedla, bolo mi zle a tak schudla som 4,5kf....a ked zbdala aka som vychdnuta, tak mi urobila komplet krvne testy a zistilo sa, ze som prekonala helicobactera a esgte nieco...a este mi potom "milo" povedala, ze nevie, naco mi robila ti testy, ked su dobre, som zdrava a nic mi nie je....poslala ma aj na sono,ktore ptom povedala, ze nec tam nejdem ale aj tak som sla...a nic mi nezistili, takze ja som sa zo silnych antibiotik liecila 4meisace, a boli to najhorsei mesiace mojho zivota....uz nikdy vica....a hlavne nikdy do ust anedam ziadne antibiotika.....a hlaven trvaj na testoch, otravuj a anedaj sa odbit