Ako keby mi chcela vyskocit koleno

Príspevok v téme: Ako keby mi chcela vyskocit koleno
elnka18

Ked sa pokusam urobit snuru mam taky tlak v nohe ako keby mi islo vyskocit.Ale to ma az tak netrapi ale moje druhe koleno.Ked su cupnem na niekolko minut v kolene mam taku bolest ze mi ho od tej bolesti az nohu vyrovna.. v poslednom case ma uz zacalo boliet uz aj pri chodzi ked napriklad sa otocim .. K lekarovi uz nechcem ist pretoze som bola uz raz s nim a povedal mi ze na moj vek ich mam dobre.Nemate niekto podobny problem alebo mi aspon neviete poradit co to moze byt??
pri rengene mi nic nezistil ale vtedy ma to este tak nebolelo ako teraz

veronika9865

loluska1235 prosim ta cela som sa ta opytat ci ta operacia sa da vydrzat a ze ci sa potom v nemocnici aebo doma... a kedy poides do skoly lebo poidem na operaciu o 2 tyzdne a dost sa bojim...

cukricek15

ahojte mam 15 a vyskakuje mi koleno uz mam na to aj ortezu ..ae stale vyskakuje a chcela som sa vas spytat keby som isla na operaciu kolko by som bola doma... dakujem...

loluska1235

JA SOM ZAZILA VYSKAKOVANIE KOLENA NAJMENEJ 1000X MNE TO VYSKAKUJE OD 4 ROKOV A NIEKEDY AJ 4-5X DENNE ...TAK TERAZ DUFAM ZE TIE OPERACIE POMOZU

loluska1235

MNE VYSKAKOVALI KOLENA NIEKOLKO KRAT DENNE..ALE PRAVE KOLENO SOM SI DALA OPEROVAT PRED 4 MESIACMI A LAVE PRED DVOMA TYZDNAMI TERAZ UTOROK MI IDU VYBERAT STICHY TAK UVIDIM

dena15

ahojte mam 15 a koleno mi uz vyskocilo 3 krat ale tak ze sa mi nevratilo naspet a a raz mi vyskocilo a vratilo sa mi naspet a uz newem co mam robit lebo ja vobec nesportujem dokonca ani necvicim na telesnej. a mne to vyskoci len ked sa zohnem alebo nako blbo stupim.

vsevedka

AHOJ SALONKA!!!

Ak by si sem ešte náhodou do tejto témy nakukla: prosím, nemohla by si mi na teba nechať kontakt/akýkoľvek-ICQ, mobil, ../ samozrejme sa to týka zdravia, ale nechcela by som to tu rozpisovať, ďakujem

salonka

Kvetinka,sa zvykne vravieť ženám,ktoré sú veľmi náchylné na úrazy a takéto veci.Treba s nimi narábať ako s kvetinkou.Opatrné by mali byť aj samotné ženy k sebe!

salonka

Baabo,Ty si proste "kvetinka"!Tak veľa zdaru s liečbou všetkého,čo Ťa už postihlo a viacej šťastia do budúcna!

baabo...

no mozno tie kolena maju nieco spolocne aj s tym zapatsim..ja som mala asepticku nekrozu os lunatum..cize jedna so zapestnych kosticiek mi odumrela..tak mi vretennu kost skratili o 3mmm a dali tam dlazku(zelezo) a teraz mi to idu uz vyberat