Hypnóza-pomáha pri problémoch so zapávaním?

mato0000

Pre: nazor

Ucinok sugescie trva cele roky. Je to sice len priklad, ale ked ta ako 4 rocneho pokuse pes, aj to je forma sugescie a ked mas 30 kludne sa stale mozes bat psov.

Ucinok sugescie v hypnoze ma obdobny efekt, je tak isto velmi dlhodoby.

nazor

hypnoza ma len kratkodobe ucinky, cize urcite tvoj problem nevyriesi nastalo... myslim ze pri problemoch so spankom by sa nemalo siahat ani po liekoch pretoze po par mesiacoch bez nich uz vobec nezaspis a neskor si na ne telo tak zvykne ze uz ani s nimi nebudes moct zaspat... najlepsie je hned na zaciatku ist po najhlbsich pricinach.. skus si najst polhodinku na sport, vecer sa prejst a co najviac sa unavit a mozno po takych 2-3 tyzdnoch zacnes lepsie spavat... problemy so spankom mozu byt vyvolane aj zlym zivotny stylom...

sway

Ahoj Aly,
davaj si pozor,nespavost sa da aj inak vyriesit.Ja som tiez mala dlho problemy a viem,ze ti musi byt hrozne.Hypnoza moze byt nebezpecna.

hypno.sk

Ahoj Aly, dobry hypnoterapeut riesi nespavost obvyklie na jednom sedeni. Terapia trva dlhzie iba ak su udrziavacie faktory nespavosti naozaj zlozite a treba ich vyriesit primarne. Najdi si profi terapeuta a verim ze tvoj problem uspesne vyriesi.

mato0000

Aly, hypnoza jednoznacne pomaha s nespavostou. V den sedenia budes spat velmi hlboko a prijemne celu noc. Nasledne sugesciami sa ti da nespavost celkom uspesne odstranit.