VOLBY

CMu_Q

rrr - no pekne si to povedala, mame dokaz ze nas narod je pekne stupidny :) no co uz.

A mimochodom ak sa bavite o tych kampaniach, viem, ze som sa ucila v min.semestri, ze v pripade volieb do NR SR (mozno ze aj prezidents.) ak dana polit.strana nedostane vo volbach min2% platne odovzdanych hlasov, peniaze z kampane pojdu statu.... mozno to tak je aj pri prezidentskych, len som si neni ista.

rrrrrr

kofolka a mimochodom čo sa týka teba...by si mohla ísť do politiky, by si sa medzi nich zjavne hodila...žiadna chrbtová kosť :D xixi

rrrrrrrr

neviem čo sa rozčuľujete, ja som len napísala môj názor. Áno nepáči sa mi systém ale fajn beriem ho. A tým to pre mňa končí, kebyže mám finančné prostriedky tak samozrejme netrčala by som tu ale bola by som už dávno preč niekde v zahraničí. No a čo? Každý má svoj názor, proste som povedala že som nebola voliť a ani nikdy nepôjdem, mne je jedno kto bude prezidentom.... Vás môžem všetkých osrať... Jednoducho som sa vyjadrila k téme toť vše!!!

mia 90

kofolka v nedelu som pozerala neviem co to bolo ale nieco o tychto volbach...no a samozrejme ze sa tam medzi sebou hadali, jeden vravel ze nepresiahol tu sumu 4 miliony,potom dalsiu tam obvinovali ze presvihla tu sumu, jedna sa chvastala ze vsetko si sama platila-tak to by som uz chcela vidiet:-D skratka mali kazdy z nich k dispozicii 4 miliony a chcela by som vidiet ci ich nevyuzili,

kofolka

a ja by som zenu nevolila, nie zo zasady, ale kandidatky nevyhovovali:)...a este k tym peniazom ..myslim ze ti obcianski kandidati naozaj neminuli...a ak hej tak nie 4 miliony...a tie kampane velke neboli

kofolka

rrrrrrr...a este navyse, keby tu je iny system, zase by si sa stazovala, pch preco nemozem ist volit? ... zvazuj slova, skor ako nieco napises. Ja ti tvoj nazor neberiem, ale ak si myslis ze nim budes nieco extra, vynimocne a viac tak nie nebudes

kofolka

rrrrrrrr ... by som sa radšej zadrhla akoby som mala povedat ze slovensko je jedna velka.... dobre ak ta nezaujma kto tu bude prezidentom, ale s tvojho prispevku sa ti celkovo nepaci system, aky tu mame... ak chces skusit nieco ine, bez do ciny,