VOLBY

leerka

uplne suhlasim s miou....poznam ludi, ktori povedia, ja volit nejdem, ved naco aj, a ptom vyhra niekot a oni povedia, boze to ako je mozne, ze vyhral? sak volit idem aspon pre ten dobry pocit, ze aj ked nevyhra moj kandidat, tak nebudem aspon nadavat, ze som nebola

mia 90

ja tiez nechapem preco niektori nechodia volit, a potom sa stazuju ze vyhral ten a ten...sak kazdy ma pravo ist a ak ho nevyuzije tak nech sa ani nestazuje

rrrrrrrr

kofolka a ty máš čo z toho že pôjdeš alebo že si bola voliť??? hmmm? dostaneš niečo, niekto ťa za to pochváli alebo budeš mať dobrý pocit že robíš niečo preto aby sme sa mali na Slovensku lepšie??? Na to aby som mala dobrý pocit tak budem robiť niečo prospešnejšie a nie voliť. Osobne nejako som ani nezachytila tie "veľké" predvolebné kampane ale to bude asi tým že nie som z BA ale to nevadí, tak či tak už tu to bolo písané že to boli zbytočne vyhodené peniaze. Poniektorí by sme ti epeniažky potrebovali omnoho viac :/ takže prečo by som mala rozhodovať o tom kto bude brať nehorázne vysoké platy. Tie platy budú mať tak či tak, my z toho nič nemáme, jedine ak naozaj ten dobrý pocit. či by sme šli voliť alebo nešli tým by sme nič nezmenili... Slovensko je aj tak jedná veľká prdel!!! Nemám dôvod voliť, ešte som ani raz nebola a ani nepôjdem

mary-anne

je to uplne jedno, ci pojdem volit, ci nie. lebo ked aj pojdem a neskor budem nieco potrebovat, nikto mi nepomoze, teda v tomto pripade prezident!

moniqa87

ja pojdem, aj ked pravdepodobne bude druhe kolo, aj viem koho... a volit pojdem prave preto, aby keby nahodou vyhra kandidat ktoreho som ja nechcela, mi nikto nemohol povedat "ved ked si taka nespokojna, preco si nesla volit?"