Konečne mám trojky!!

Príspevok v téme: Konečne mám trojky!!
monikam35997

Áno, konečne mám trojky...žiadnymi tabletkami ani nič podobné...ale je to asi aj tým, že som pribrala, okrem toho, že mám iba 15 a rastú mi vďaka prírode. =) Ale teraz by som chcela schudnúť..a bojím sa, že tam hore mi neostane nič...myslíte, že keď budem cvičiť kliky a podobné cviky, tak sa mi spevnia a ostanú trojkami??
Ale ja nie som tučná, ja len tak normálne, ale chcem sa vyšportovať...ale tohto sa bojím...tak čo si myslíte?

lizanka

prsia su vlastne prsny sval, mliecna zlaza a hlavne TUK, je blbost ze pri dostatocnej strave a pohybe sa tuk spali len kde je ho nadbytok-to skor suvisi s genetickymi predpokladmi-t.j. kde sa u teba ma tuk najvacsiu tendenciu ukladat. inac ide tuk dole rovnomerne(co sa niekedy nezda, lebo niektore zeny cakaju ze rovnako rychlo pojde dole troska tuku zo stehien a velka pneumatika z brucha, len jednoducho tam kde je tuku najviac musi aj najdlhsie odbudat). NEDA SA SCHUDNUT LEN Z URCITEJ PARTIE a uz vobec nie robenim klikov-tym len posilnis svaly, tuky by si zacala spalovat pi klikoch len vtedy, keby si ich robila minimalne 20min(kedy sa tuk zacina spalovat) a byt zadychana, lebo tuk sa spaluje pri rovnomernej strednej tepovej frekvencii. potrebujes aerobko-bicykel, beh, plavanie, lyzovanie, svihadlo, korcule,... tuk ti pojde dole aj z prs, ale pokial ich mas velke vdaka vyvinutej prsnej zlaze(genetika), nebude to az tak vela.

bozica

jezis maria si este vo vyvoji do 18tky mozno budes mat 4-5ky ja som tiez nebola tucna a v 15tich som uz take mala potom som pri dospievni pribrala a mam velke stvorky skoro 5ky...su mi na obtiaz a aj ked chudnem kus z nich ide prec len som rada...teraz si nad tym hlavu nelam este sa pomenis mozno ti aj fuzy narastu...:D

salonka

V 15-ke si už robíš starosti s veľkosťou poprsia?Čo budeš mať potom "naočkované" v hlave napríklad v 18-ke?Buď rada tomu,aká si,nemysli už v Tvojom veku na to,ako sa Ti prsia zmenšia.A čo?Keby aj!Budeš mať hodnotu len s veľkými prsiami?Nevravím,že nie je dôležité,ako človek vyzerá.Ale si myslím,že príroda sa ešte stále môže na Tebe doslova "vyblázniť" a môžeš byť obdarená i väčším poprsím,ako sú Tvoje vytúžené trojky.Potom si zase budeš hlavu trieskať,lebo budú prsia príliš veľké k Tvojej postave?Prečo si zaťažovať mladú hlavu takýmto akože problémom?Ja Vás baby nechápem!A keby si bola ako lata,myslíš,že už by si bola menejcenná?

pussa 262

zmensia sa vtedy,ak budes v ustach citit hlad,ked budes hladovat!ale ked budes papat ako doteraz a k tmu sportovat tak sa ti v tele tuk spali kde ho je nadbytok...z prs by nemal ist dole nic...skus cinkovat je to dobry cvik na prsia spevnuje to ...